Tim Draper: Za dva roky si už budou všichni kupovat kávu za Bitcoiny

3
tim draper coffee bitcoin

Miliardář a Bitcoinový investor Tim Draper věří, že svět si již za dva roky bude kupovat kávu za Bitcoiny. Navíc nemá v úmyslu nic ze svého kryptomajetku prodávat.

Zastánce Bitcoinu Tim Draper vyjádřil svou představu růstu kryptotrhu. Učinil tak 18. února v interview pro FOX Business.

„Myslím si, že nás dělí zhruba dva roky od toho, kdy si každý za BTC bude kupovat kávu,“ řekl pro televizi.

Jeho připomínky se týkaly hlavně postavení Bitcoinu v globální ekonomice. Myslí si, že jeho budoucnost však není v transakcích, ale v ukládání hodnoty.

Analýza blockchainu to jenom potvrzuje. I přes stálý úpadek trhu totiž Bitcoinoví investoři stále více ukazují svou chuť k HODLování namísto prodávání této nejhodnotnější kryptoměny.

Draper sází na Lightning Network

Podle Drapera závisí způsob placení spotřebitelů na škálování. Sází zejména na síť Lightning Network, která se dostává do povědomí širšího lidu.

Abychom dokončili téma s kávou, Draper dodal, že do roku 2023 se baristé „vysmějí“ těm, kteří se pokusí svou kávu zaplatit fiat měnou.

I přes velké množství vlastněných Bitcoinů Draper říká, že nemá v plánu utratit ani jednu minci ze svého majektu.

Ještě pět let je čas, aby se naplnila velmi optimistická předpověď tohoto příznivce Tezosu. Draper totiž tvrdil, že do roku 2022 bude mít jedna mince BTC hodnotu 250 000 dolarů. Ano, je to jedna z nejvyšších předpovědí.

Draper se k výši budoucího růstu dále nevyjádřil. Můžeme však zmínit velkou expanzi Lightning Networku v posledních pár týdnech.

Co číst dále?

[SPEKULUJEME] Krypto má největší volume za poslední rok – Může za to Fidelity?

Zdroj: 
bitcoinist.com

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Martin NovakPetrPavel Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

2019 a kolik je 2022 ?
Pět let ? Řekl bych, že tři roky.

Petr
Host
Petr

No ale ještě je pět let čas 😀

Martin Novak
Host
Martin Novak

Ctvrt milionu za Bitcoin Time……no pokud ja vim tvuj byznys spolecnik z (DFJ) Steve Jurvetson vsechny sve Bitcoiny prodal tady neco kurevsky nehraje…..????