[Souhrn článků] + Rynes: Současný bitcoinový býčí trh je velmi podivný

4.3
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rynes: Současný bitcoinový býčí trh je velmi podivný

Podle pozorovatelů trhu se zdá, že v současném býčím trhu došlo k atypickému toku kapitálu, kdy se investice přeskočily z bitcoinu přímo do memecoinů. Analytici kryptoměnového průmyslu označují současný cyklus bitcoinu za “nejpodivnější” býčí trh v historii. Zach Rynes, známý jako “ChainLinkGod”, poznamenal, že tento býčí trh byl je opravdu podivný. Tradičně by kapitál nejprve směřoval do bitcoinu, poté do Etherea a dalších kryptoměn s vysokou tržní kapitalizací, než by se přesunul k méně známým aktivům. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

2.4.2024 Přehled trhu: Bitcoin klesá na 65 000 USD v reakci na silný dolar. Zlato u maxima 2 260 USD

Bitcoin dnes ráno znovu klesá na 66 000 USD ke klíčové růstové linii. Posledních pár týdnů dělá přesný opak než vývoj ceny zlata, které roste k novému historickému maximu kolem 2 260 USD za unci. Za tento vývoj zřejmě může průraz a růst dolarového indexu nad důležitou rezistencí. Budou tento týden akciové indexy klesat po vzoru bitcoinu?

Cena bitcoinu posiluje sedm měsíců v řadě a s novým měsícem klesá. Poroste však bitcoin po zbytek dubna?

Bitcoin ukončil další měsíc vskutku úspěšné, což znamená, že cena soustavně roste už sedm měsíců v kuse. Ledem je možná diskutabilní, ale čistě si trh i tehdy trochu připsal. Každopádně jde o jeden z nejdéle trvajících cenový růstů. Naposledy cena bitcoinu posilovala tak dlouho v roce 2012. Bude růst trvat i nadále, nebo je lepší vzít zisky a z trhu odejít? Taková řečnická otázka pro začátek nového měsíce.

Predikce ceny Solany: Může letos dosáhnout ceny 1 000 dolarů?

Cena Solany nabrala růstovou dynamiku a téměř se dostala na hranici 200 dolarů. V současné době se stabilně pohybuje na úrovni 180-190 dolarů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin může brzy překonat Microsoft, stříbro již pokořil

S rekordním růstem v letošním roce Bitcoin předstihl stříbro a teď se zdá, že má na mušce i giganty jako Microsoft a dokonce i zlato.

Dogwifhat na cestě k 10 dolarům? WIF je nyní třetím největším memecoinem

Dogwifhat (WIF), memecoin postavený na Solaně, se 29. března stal třetím největším memecoinem podle tržní kapitalizace když překonal Pepe Coin (PEPE).

Co je to short interest u akcií a proč je důležitý?

Short interest může být při obchodování poměrně významným ukazatelem, který vám dokáže přinést náhled do sentimentu trhu s akciemi dané společnosti. V tomto článku si tento parametr představíme a sdělíme si, co to vlastně je, jak jej lze využít k vašemu obchodování a jaká jsou jeho limity či rizika. Pojďme na to.

Akcie MicroStrategy se obchodují s vysokou prémií oproti bitcoinu, tvrdí analytici

Analytici z Kerrisdale Capital argumentují, že MicroStrategy obchoduje s nespravedlivou prémií oproti bitcoinu, ačkoli Michael Saylor zastává názor, že jeho firma zůstává atraktivní volbou pro investory.

Ethena (ENA) na Binance Launchpoolu: Přelom v digitálních financích nebo další Terra LUNA?

V době, kdy se svět digitálních financí neustále vyvíjí, Binance přichází s novinkou, která by mohla změnit pravidla hry. Uvedením Ethena (ENA) na Binance Launchpoolu, je nyní 50. projekt – protokol syntetického dolaru, který slibuje revoluci ve způsobu, jakým uvažujeme o stablecoinech a digitálním obchodování.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Investujte do bitcoinových ETF na platformě XTB

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img