Predikce ceny Solany: Může letos dosáhnout ceny 1 000 dolarů?

3.8
(5)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Cena Solany nabrala růstovou dynamiku a téměř se dostala na hranici 200 dolarů. V současné době se stabilně pohybuje na úrovni 180-190 dolarů.

Měsíční nárůst ceny SOL o 60 % je částečně způsoben rozruchem kolem meme coinů. Mezi ty patří Dogwifhat (WIF), BONK, SLERF a Book of Meme (BOME). Tyto kryptoměny vyvolávají silné investiční toky do objemu Solany.

Současně růst sektoru DeFi a stabilita ekosystému Solany posilují důvěru investorů. Tato souhra podporuje dlouhodobé držení mincí SOL namísto rychlého vybírání zisků.

DeFi ekosystém Solany prosperuje a posouvá její TVL k 5 miliardám dolarů

Sektoru decentralizovaného financování (DeFi), do kterého kryptoměna Solana patří, se daří. Celková uzamčená hodnota (TVL) DeFi Solany se blíží 5 miliardám dolarů. Jedná se o maximum, které nebylo zaznamenáno od února 2022.

Tento růst podtrhuje rostoucí důvěru a aktivitu uživatelů v blockchainu Solany, což odráží silnou důvěru v její finanční ekosystém.

Prudký nárůst TVL Solany v hodnotě téměř 5 miliard dolarů podtrhuje zvýšené vklady investorů. Navzdory výkyvům na trhu naznačuje rostoucí TVL trvalý zájem investorů o decentralizovaný systém financí Solany. Tento rostoucí trend naznačuje potenciální dlouhodobý růst ceny Solany.

Solana zažívá býčí cenový vzestup

Tradeři sázející na růst ceny Solany zvýšili kladné sazby financování na trhu s deriváty. Tento krok signalizuje býčí sentiment pro budoucí cenu SOL.

Tento trend také naznačuje rostoucí ochotu traderů zaujímat dlouhé pozice, což podporuje další poptávku po Solaně.

Kladné míry financování naznačují, že tradeři jsou optimističtí. Zatímco rezistence na úrovni 209 USD představuje výzvu, pokračující nadšení pro DeFi potenciál Solany by mohlo vést k průlomu nad 210 USD.

fastchange2
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtěch
Hodnocení článku :
     

Tady autora trošku poopravím,,Solana se téměř dostala na 200$”NE TÉMĚŘ ale už přes 200$ několikrát byla!!!

Čumsem

1000 USD? A není to málo? Po psu s čepicí jistě přijde žabák v rukavicích a desítky/stovky/tisíce/miliony dalších obdobně megaužitečných use cases. Bych to tak nepodceňoval 😀

Jan H.

Presne tak. Jak zlata horecka 😀 nejvice vydelali ti co prodavali lopaty, síta, potraviny a dals veci pro tezbu. Proto tak trosku spekuluji na solanu a neco jsem nakoupil 🙂

spot_img