[Souhrn článků] + Dnes začala největší kryptoměná událost v Evropě, BTC Prague

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dnes začala největší kryptoměná událost v Evropě, BTC Prague

Dnes se v Praze rozjíždí BTC Prague, největší evropská událost v oblasti kryptoměn. Na programu jsou přednášky a panelové diskuze s více než 100 významnými postavami, včetně Michaela Saylora. Návštěvníci si mohou užít bohatý výběr workshopů, expozic a dalších aktivit. Akce začíná dnes a vyvrcholí v sobotu 15. června. Nezapomeňte zadat při koupi vstupenky náš slevový kód “KRYPTOMAGAZIN”, ať je váš lístek o 10 % levnější.[1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Cena bitcoinu vzrostla na 70 000 dolarů, ale poté byly zisky rychle smazány. Fed sníží úrokové sazby až v prosinci

Na ceně bitcoinu jsme včera mohli sledovat vskutku bohatý vývoj. Prvně došlo k agresivnímu cenovému růstu na 70 000 dolarů, což vzbuzovalo naději, že přichází ona chvíle, která nás dovede k průlomu ze stranového pásma. Nicméně bitcoin na těchto cenách setrval jen několik hodin. Posléze se stáhl tam, kde cenový růst začal. Tím pádem byly kurzové zisky během krátké doby smazány. Co se stalo?

12.6.2024 Přehled trhu: Dnes zasedá Fed, bitcoin klesl k 67 000 USD. Obnoví zlato růst?

Ve středu nás čeká zveřejnění amerických inflačních dat a zasedání americké centrální banky. Vše naznačuje ponechání úrokových sazeb. Ve čtvrtek následují data pro americkou nezaměstnanost. Další inflační data přijdou z Německa.

Trhy pod lupou: Data z trhu práce poslaly cenu bitcoinu dolů. Extrémní koncentrace na akciovém trhu

Máme za sebou znovu velmi pozitivní týden. Nálady na burze připomínají jízdu na horské dráze. Jeden týden to vypadá na katastrofu a ten následující se trhy posunou na rekordní hodnoty. Tyto iracionální pohyby vycházejí především z trochu zvrácené logiky, podle níž jsou špatné zprávy vnímány jako dobré.

Zasedání Fed: Živý komentář k rozhodnutí FOMC a ekonomické projekci s odhadem pro zbytek roku

V dalším streamu se sejde Jaroslav Jarolím, Adam Nemčík a Matěj Široký, kde budeme živě sledovat zasedání Fed. Součástí streamu bude živý komentář k měnově-politickému rozhodnutí a ekonomické projekci, kterou Fed zveřejní. Nastíníme i náš osobní výhled pro vývoj úrokových sazeb a inflace pro zbytek roku, což jsou klíčové faktory ovlivňující celý finanční svět.

Kryptoměny a kryptofirmy

S&P 500 by se podle Wells Fargo mohlo vyšplhat nad 5 500 bodů

Banka Wells Fargo, jeden z největších hráčů na Wall Street, zvýšila svůj cíl pro index S&P 500 na úroveň 5 535, což je zatím nejvyšší prognóza tohoto roku. Jejich optimistický výhled ovlivňuje několik faktorů, včetně pokračujícího boomu umělé inteligence a snižování úrokových sazeb.

Donald Trump získává volební přízeň díky své strategii zaměřené na kryptoměny

Bývalý americký prezident Donald Trump získává volební přízeň díky své strategii zaměřené na kryptoměny, což se odráží v nejnovějších průzkumech veřejného mínění, kde vede nad Joe Bidenem těsným rozdílem.

Banka UBS tvrdí, že zlato je třeba kupovat, ne prodávat

Analytici UBS v pondělní zprávě doporučují, že nedávné poklesy ceny zlata jsou příležitostí k nákupu, nikoli k prodeji.

Analytici Citi očekávají snížení sazeb až v září

Po překvapivě vysokých datech o zaměstnanosti v květnu ekonomové z Citi nyní předpokládají, že Federální rezervní systém (Fed) začne se snižováním úrokových sazeb až v září, místo původně očekávaného července.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img