Ranní pumpa – Bitcoin testuje 6000 $!

0
(0)

Po fenomenálním minulém týdnu většina obchodníků očekávala, že Bitcoin zkoriguje svůj růst a vrátí se zpět do oblasti 5400–5500 $. Zdá se však, že býci na trhu ještě neřekli poslední slovo a tlačí cenu tohoto digitálního aktiva stále výše.

Bitcoin dnes na burze Coinbase Pro téměř otestoval hladinu 6000 $, kde se nachází velmi silná rezistence. Dostal se až na 5960 $, momentálně se obchoduje za 5870 $. Aktuální cenu Bitcoinu naleznete zde.

Na Poloniexu dnes cena dosáhla 5980 $, na Bittrexu je aktuálně high na 5960 $ a Bitfinex na chvilku ukázal 6330 $. Cenu na Bitfinexu však není možné brát zcela vážně, tato burza se momentálně drží nad trhem kvůli vysokým poplatkům za výběr způsobeným krizí sesterské společnosti Tether.

1h BTC/USD - Coinbase Pro
1h BTC/USD – Coinbase Pro

Na aktuálním 1h grafu si můžeme všimnout, že Bitcoin v posledních dnech bojoval s rezistencí v pásmu 5750–5850 $. Celé toto pásmo jsme však dnes překonali jednou zelenou svíčkou a nyní ho testujeme shora. Po úspěšném otestování se z této rezistence stane support a my budeme moci vyrazit do šestitisícové oblasti.

Ale pozor! Zatím ani náhodou nemáme vyhráno! Bitcoin mnohdy předvedl podobnou akci, jen aby za několik hodin zamířil dolů a vyběhl s obchodníky, kteří nakoupili. Vstup do trhu s Bitcoinem momentálně nedoporučujeme, spíše se poohlédněte po nějakém zajímavém altcoinu. Altcoinům věnujeme zvýšenou pozornost na Trading11, hlavně kvůli jejich velkému potenciálu.

Bitcoin dnes sice stoupl o 5 %, ale Ethereum předvedlo 10% růst. Monero hlásí +6 %, Tezos +9 % a takový GoByte dokonce + 180 %! Pokud si chcete udělat přehled o potenciálně výnosných altcoinech, ale nemáte čas sedět půl dne u grafů, doporučujeme aktivovat si na týden členství na Trading11.com. Stojí pár drobných a za ty peníze získáte opravdu kvalitní informace. Téměř denně jsme tam začali publikovat videa, ve kterých profi trader shrne celou situaci na trhu a ukáže, které obchody vypadají zajímavě.

Nenechte si utéct toto období růstu! Určitě nám nevydrží věčně.

Skvělý článek o altcoinech i s videem najdete zde:

06.05.19 Divergencie na altoch. Príde pár dní rastu?

Pokud se zajímáte výhradně o Bitcoin, určitě vás obohatí aktuální analýza od IXOYE, kde je BTC rozebrán z krátkodobého i dlouhodobého hlediska:

06.05.19 Technická analýza BTC/USD – CLOSE týdne super, nyní pokles.. Od IX..

Chcete-li tip na altcoin s velkým dlouhodobým potenciálem, mrkněte na tento článek na Kryptomagazínu:

[ALTCOIN HUNT 2]: Own (CHX) – STO platforma budoucnosti

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lukas

Gobyte? Takovy scam… a vidim -22% momentalne 😀

Lukas

a kdy doporucujete teda vstup do BTC???? Nekde jinde tady, ze ted, protoze az bude za 10000USD, tak uz bude pozde 😀

spot_img