[PŘEHLED TRHU] Trh s kryptoměnami nepřestává padat – Bitcoin SV zase něco zkouší

0
bitcoin sv

Při pohledu na dnešní ceny kryptoměn můžeme konstatovat, že se nic neočekávaného neděje. Začal víkend a tradeři čekají na uzavření první letošní weekly svíce. Volatilita je nízká a některé menší altcoiny začínají napínat svaly.

Důležité!

Tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Pokud se podle něj budete řídit a proděláte, za vaše ztráty v žádném případě nebudeme odpovědní. Pokud máte zájem o kvalitní analýzy, které tvoří léty ostřílení profesionálové, navštivte web Trading11.com.

Co to zase zkouší Bitcoin SV?

Bitcoin SV dnes navzdory všeobecnému poklesu předvádí docela slušné představení. Za posledních 24 hodin jeho hodnota vzrostla o 10 % a po prvotní pumpě, zdá se, pokračujeme směrem nahoru.

Jde tak o jediný midcap coin, který si to po čtvrtečním dumpu namířil zpět. Dnes se chvílemi obchodoval za 86,5 $, v době psaní tohoto článku je cena 83,75 $ (burza Bitfinex).

bsv

Vyplatí se investovat do Bitcoinu SV?

Pouze jako velkou spekulaci a i to jen za předpokladu, že se nudíte. Budoucí vývoj BSV se prakticky nedá předpovědět. Tento coin je ovládán relativně úzkou skupinou lidí, kteří si s ním dělají, co chtějí. Je sice možné, že padlo rozhodnutí BSV napumpovat a pokusit se zase předstihnout Bitcoin Cash, ale k čemu by to bylo? Nahradit Bcash není zas až taková výhra.

TRON koriguje ohromný růst

Kryptoměna TRON se nachází v zapeklité situaci. Na jedné straně, v průběhu posledních týdnů zaznamenala krásné zhodnocení – 60%. Na druhé straně je dost dobře také možné, že krátkodobý uptrend pro TRON skončil a následovat bude propad na stabilnější hodnoty v okolí 1,7 centu.

O šíleném růstu TRON-u a jeho důvodech si můžete přečíst zde:

Tron předvedl neskutečnou jízdu – Během 5 dní vzrostala jeho hodnota o 50 %!

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na