[PŘEHLED TRHU] Nakonec jsme měli pravdu – formace Bart dokončena!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...

Před čtyřmi dny jsme v přehledu trhu reagovali na rychlý růst Bitcoinu o 300 $. Tato pumpa přišla po relativně nepříjemném dni a téměř potvrdila formaci H&S. Bohužel, šlo jen o manipulaci trhu s cílem prodat co nejvíce BTC za více než 4000 $. Žádná otočka se nakonec nekoná a další směr pro BTC je DOWN.

Technická analýza je nástroj, jehož pomocí zvyšujete své šance a hlavně, řídíte riziko! Tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Pokud se podle něj budete řídit a proděláte, za vaše ztráty v žádném případě nebudeme odpovědní. Pokud máte zájem o kvalitní analýzy, které tvoří léty ostřílení profesionálové, navštivte web Trading11.com.

Formace Bart potvrzena

Bitcoin nakonec předvedl ukázkového Barta. Formace Bart je relativně kontroverzní. Jde o jakési specifikum trhu s kryptoměnami. Šum, který je při analýze třeba odfiltrovat, ale zároveň s ním musíme počítat. Bart na grafu totiž dokáže zamíchat kartami a jen těžko se dá predikovat.

4h BTC/USD - Bitfinex
4h BTC/USD – Bitfinex

Více si o formaci Bart můžete přečíst v tomto článku.

Bart tedy skončil, Bitcoin se vrátil do reality a na 4h grafu se dokonce zdá, že zlomil daily uptrend. Zbytek týdne se tedy pravděpodobně ponese ve znamení dalších propadů. V tomto případě je vhodné řídit se Reného dlouhodobou predikcí pro Bitcoin, kterou najdete v tomto odkaze.

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Samuel S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře