[PREDIKCE] BTC na 20.000 USD v roce 2021, pokud se historie zopakuje

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Od posledního rally ceny BTC v roce 2017 se investoři snaží najít nějaké vodítko, podle kterého by určili, kdy dojde k dalšímu podobnému růstu. Tradeři se třeba snaží podle historického vývoje určit vývoj v budoucnosti a s jednou zajímavou předpovědí teď přišel jeden z nich. 

BTC na 20.000?

Podle známého tradera Aleca Ziupsnyse, píšícího pod přezdívkou Rhytm Trader, by k novému rally mělo dojít na začátku roku 2021. Dokládá to i grafem:

Přestože v příspěvku přímo píše, že historie se neopakuje, ale rýmuje, vypadá srovnání s vývojem cen od roku 2014 do roku 2016 se současným stavem velmi podobně.

BTC už našel dno?

Alec Ziupsnys dále tvrdí, že pokud BTC opravdu bude opakovat cyklus z let 2014 – 2016, tak již dosáhl svého dna a měl by začít pomalu, ale jistě, opět růst a dosáhnout znovu vysokých hodnot na počátku roku 2021.

Také si můžete přečíst: Predikce: Je toto nejlepší šance pro BTC?

Rozdíl je v objemech

Jediný významný rozdíl mezi oběma grafy je v objemech obchodování. Mnoho investorů totiž podle předních odborníků z kryptoscény ztratilo důvěru v BTC a to vedlo ke kolapsu likvidity na trhu. Nicméně i přes pokles v objemech obchodování je na trhu stále velká aktivita a to vede analytiky k závěru, že drastické výprodeje by mohly brzy skončit.

Závěr

Pokud doufáte a, stejně jako my v redakci, věříte v obrat na trhu, je teď velká příležitost nakoupit za ceny, o kterých si třeba za rok za dva budeme moci nechat jen zdát…

Co číst dále?

Rusko přijalo nový zákon – digitální ekonomika má dveře otevřené

Zdroj:
NewsBTC.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Filcka

Ale hovno , aby se stalo to co v roce 2017 musí BTC vykazovat už menší růst (což se neděje).V roce 2017 na trh vstoupilo plno nových lidí co chtěli investovat a věřili v BTC a čím víc rostl tím větší zájme tam byl .Pak přišel velký Dump od velryb a všichni ti nový menší investoři co věřili v BTC poslali BTC do análu a lepši začali prodávat ve ztrátě a do trhu už se nikdy nevrátili a proto jsem tam kde jsem cenově .Co s toho plyne ? to že už v životě se nestane to co bylo v 2017 protože v té době plno lidi nevědělo do čeho jdou a každý chtěl z bohatnou jenomže po velkém dumpu přišla realita a ystřízlivění a většina z toho trhu lepší vystoupila i za cenu velkých ztrát a už se nikdy do trhu nevrátí .To že nějaký šašek tu předpovídá nesmysli je pouze jeho výslovné přání, to aby se opakoval rok 2017 by musel opět přesvědčit lidi co do toho trhu vstoupili po hlavě za vidinou bohatství bez zkušeností a ztratili minimálně polovinu investice kterou do toho dali a takové lidi přesvědčit aby šli do toho trhu znova je prostě nereálné .

Jirka

Rád bych tomu věřil, ale předpokládám, že historie se bude opět opakovat.

Filcka

Jirka

Historie se opakovat nebude důvod je jasný žádné analýzy žádné predikce čáry máry charty ti jsou k hovnu to je jen způsob jak vytáhnou z lidi prachy za placené analýzy a různé pičoviny kolem toho .Historie by se opakovala kdyby se nejednalo o lidi ale tady se jedná o lidi a lidi ovlivnují cenu BTC .BTC se ještě držel na hranici 6k a plno investoru ještě doufalo že se stane zázrak jenomže ten se nestal většina začala prodávat ve ztrátě z 6 k a proto to spadlo o dalších 50% dolů a ti lidi co to prodali už se do trhu nevrátili a zanevřeli na celé krypto stačí se podívat na celkový market kap při ceně BTC na 6 k což investoři nepřeleli prachy z BTC do jiných kryptoměn ale odešli celkově z trhu proto BTC se nemůže s těch sraček 3 k dostat výš protože tam ty prachy kdo by do toho investoval prostě nejsou a nový investoři jen tak nepřijdou .Ti hlupáci co tu píšou sračky že opět zažijeme nové ALH a podobné hovna jsou jen snílci protože jim nic jiného nezbývá .Aby BTC zažil nové ALH musí přilákat nové investory aby přilákal nové investory musí vykazovat růst (aby si opět každý řekl lepší investuji do BTC než aby mi ty prachy ležely v bance na úroku 0.001%)jenže to se neděje a každý vocas předpokládá další pád někde až k 1 K a pokud se tohle stane tak to bude něco podobného jak pád z hranice 6 k na 3 k s tím rozdílem že to bude ze 3 k na 1 k a na té hranice to zůstane protože další vlna investoru opět odešla , to že každý Jožin tu kecá nesmysli že jak to spadne na 1 200 usd že pak se konečně odrazíme a poletíme nad 20 k jsou jen sračky (každý by chtěl koupit co nejlevněji a prodat co nejdražš ).Investice ovládají lidi nikoliv roboti a na tom aby každý vydělal musí zas druhý prodělat tak to funguje proto žádné nové ALH nikdy nebude .

Míra

A co tím jako chcete říct? že spadne na 1000 a tam už na věky zůstane? 😀 Tohle si mohlo myslet i spoustu lidí v roce 2013, když bitcoin spadnul z tisícovky na 150…a ejhle…a to v tom nebyli ještě žádní instituionální investoři, kteří do toho jistě jistě půjdou….možná nejdříve tak, že sami tito manažeři těchto fondů investují soukromě své prachy a pak teprve se do toho vrhnou fondy s cizími penězi na pokyn těchto manažerů, kteří už v tom budou mít pěkně naloženo sami 🙂

Kenny

Děkuji, že jste projevil Vaše nízké IQ. Musím Vás ale poprosit, abyste nechal komentování článků erudovanějším jedincům.

Reklama: