Poloniex nově nabízí obchodování kryptoměn přes platební karty nebo účty

0
(0)

Zákazníci kryptoburzy Poloniex mohou nyní financovat své obchodování prostřednictvím platebních karet či bankovních účtů. Burza nabízí hned dva nové způsoby, jak přesunout finanční prostředky pro obchodování kryptoměn. První umožňuje převádět prostředky přímo z bankovního účtu. Druhým způsobem je nákup Bitcoinu s využitím debetní nebo kreditní karty.

Nová služba

Zavedením této novinky mohou nyní zákazníci ve více než 80 zemích vložit peníze na účet vedený u Poloniexu, automaticky je tokenizovat do USD Coin (USDC) a začít obchodovat. Stejně tak si zákazníci mohou prostředky vybrat a poslat zpět na své bankovní účty.

Limity na převod

Počáteční týdenní limity jsou nastavené na 50 000 USD pro vklady a 25 000 USD pro výběry. Tyto limity se mohou později navýšit.

Spolupráce s platformou Simplex

Poloniex spolupracuje s platební platformou Simplex, takže zákazníci z více než 60 zemí mohou používat své debetní nebo kreditní karty k nákupu Bitcoinu. Simplex si účtuje poplatek ve výši 3,5% (minimálně 10 USD) a zákazníci si mohou zakoupit poměrnou část Bitcoinu v hodnotě od 50 dolarů.

Vzhledem k tomu, že Simplex má minimální poplatek 10 dolarů, vyplatí se vložit minimálně 300 dolarů. Nákup pod 300 dolarů zvyšuje procentuální poplatek nad 3,5%.

Závěr

Poloniex nabízí poměrně snadnou možnost, jak začít s obchodováním kryptoměn. Je pro vás tato možnost zajímavá? Uvítali byste podrobnější návod, jak na to? Napište nám do komentářů.

Co číst dále?

09.07.19 Technická analýza LTC/USD – Jste připraveni na finální jízdu?

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img