09.07.19 Technická analýza LTC/USD – Jste připraveni na finální jízdu?

3
Litecoin

Bitcoin se nám tento týden vrátil nad silnou resistanci 11463-11685 $. Růst v tomto týdnu není překvapením. Po tom co se ,,zakousla,, close weekly svíce z minulého týdne do úrovně 11469 $. Cena tak překonala weekly klíčovou úroveň 11463 $. Včera navíc cena překonala konsolidační pásmo hodinové svíce. To následně pomohlo růstu ceny k úrovni 12883 $. Tím se také potvrdilo překonání úrovně resistance 11685 $. Každopádně konečné slovo bude mít opět konec týdne.

Některé altcoiny na tento růst nereagují tak divoce, jak by se očekávalo. Například Litecoinu se růst Bitcoinu netýká vůbec. Litecoin si stále udržuje konsolidační pásmo 123-118 $.

Střednědobý trend…………………….UPtrend
Dlouhodobý trend……………………..UPtrend

Za současné situace předpokládám překonání spodní úrovně konsolidace 118 $ a propadnutí ceny k úrovni 111 $. V podstatě se tak znovu otestuje úroveň swingového low z 27.06.19.

Tady bude záležet na tom jestli trh odmítne tuto cenu. Pokud by nedošlo v okolí 111 $ na obrat, tak by se mohla korekce protáhnout až pod 100 $. Tady už musíme také kalkulovat s blížícím se halvingem, který by měl proběhnout za 26 dnů. Současná konsolidace ceny je pravděpodobně přípravou na poslední fázi růstu, těsně před halvingem. Každopádně v následujících dnech předpokládám pokles a odraz od ceny 111-105 $ a následný růst přes resistanci v úrovni 148-163 $. Těsně před halvingem by cena mohla dosáhnout úrovně 200 $.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JindraPedroPetr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

No v tuto chvili je třeba počkat co udělá btc ono grafy jsou supr ale je to 50 na 50.

Pedro
Host
Pedro

Vyslo to krasne 😉

Jindra
Host
Jindra

Tak propad by byl, fajn. Už zbývá jen maličkost. Jestli to vystřelí na dvojnásobek nebo to bude padat dál a dál, už tomu vůbec nevěřím.