Phoneum – Crypto Treasures

5
(1)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Crypto Treasures je prvotinou a zároveň stěžejní hrou týmu Phoneum. V této hře plní každý hráč různé úkoly nebo hraje mini hry, za které pak obdrží zlato, které je hlavní měnou ve hře. Dále na vás čeká otevírání truhel s pokladem, získávání různých předmětů, sběratelských předmětů a známých kryptoměn včetně hlavního tokenu Phoneum – PHT. Hra je k dispozici pro Android i iOS.

phoneum

Popis hlavní strany

Po zaregistrování do hry se vám objeví hlavní obrazovka, která je plná různých symbolů. Nemusíte mít ale vůbec strach. Stačí si vše jen osahat a za malou chvíli z vás bude super hledač pokladů. Pro zjednodušení a snadnější orientaci vám jednotlivé symboly popíšu.

phoneum

avatarVlevo nahoře si vytvoříte vlastní avatar. Číslo, které se u něj nachází, označuje level vaší hry.

zlato, phtZlatá mince vám ukazuje množství vlastněného zlata a stříbrná mince množství získaného hlavního tokenu hry – PHT. Zlato hraje v této hře naprosto klíčovou roli, neboť za něj nakupujete vše potřebné do hry.

xp, bodyToto je počitadlo vašich XP bodů. Ty získáváte v průběhu plnění questů a dalších mini her. Vlevo je počet vašich získaných bodů a vpravo je množství bodů, které musíte získat, abyste se posunuli do dalšího levelu.

quest, truhla, čtyřlístekčtyřlístek – jeho aktivace má poměrně velký význam, neboť při otevírání truhel poměrně výrazně zvyšuje šanci na výhru různých kryptoměn. Otevírat truhly bez aktivovaného čtyřlístku se zrovna moc nevyplatí.

truhla – zde se vám odečítá čas, za který si budete moci nárokovat otevření truhly s kryptoměnami a zlatem

quest – pod touto ikonou se nachází velké množství různých úkolů

úkoly

Po jejich splnění získáte odpovídající odměnu ve formě zlata a XP. Tyto úkoly musíte nejprve zapnout. Takže kliknete na jeden ze symbolů (např. wheel), otevře se vám nové okno a potvrdíte START. Nyní když budete točit na kole štěstí, po určitém počtu vytočení dostanete hlášku, že je úkol splněný. Svou odměnu si vyzvednete opět pod symbolem quest a opět úkol spustíte. To samé uděláte i s ostatními úkoly.

může se zde nacházet i další symbol:

wheel – při jeho aktivaci se vám zdvojnásobují výhry na kole štěstí

směrovka, koloKaždý den můžete po rozkliknutí tohoto symbolu celkem 40x točit na kole štěstí. Vyhráváte zde různé množství PHT nebo zlata.

kolo štěstí

Při aktivaci symbolu kola, vyhráváte dvojnásobek zlata nebo PHT tokenu. Pokud tento předmět nevlastníte, nezoufejte. Kliknutím na tuto ikonu 2x výhrasi můžete dvojnásobné výhry koupit za zlato. Jedno točení stojí 10 zlata. Potom se vám objeví toto kolo s dvojnásobnými výhrami.

kolo štěstí

směrovka, rucePod tímto symbolem se skrývá hra kámen – nůžky – papír. Každý den se v deseti hrách můžete utkat se sličnou pirátkou o hrst zlata. Pokud zvítězíte, získáte 50 zlata, při prohře pak 10 zlata. V ideálním případě tak můžete získat 500 zlata.

pirátka, kámen, nůžky, papír

symbol, směrovkaPod tímto symbolem najdete například množství vámi vlastněných předmětů – lopat, čtyřlístků nebo hracích kol. Tyto předměty můžete i prodávat. Stačí kliknout na symbol a otevře se vám okno, kde vidíte cenu daného předmětu.

symbol

videoSymbol videa vám umožňuje každý den zhlédnutí několika reklam, za což obdržíte určité množství zlata – 50 za každou reklamu.

lahevSymbol lahve slouží pro pozvání do hry. Za každého pozvaného hráče obdržíte 200 zlata.

ostatní hryPod tímto symbolem naleznete ikony ostatních her, mineru a peněženky od společnosti Phoneum.

ostatní hry

truhlaZa splnění úkolů získáváte truhly. Červené číslo označuje počet vámi vlastněných truhel. Truhlu si můžete i za 300 zlata zakoupit a to jednoduše tak, že kliknete na tento symbol.

V truhle naleznete XP body, zlato, PHT, sběratelské předměty a pokud budete mít štěstí, tak i některou z kryptoměn, které se dají v této hře vyhrát. O tom ale později.

truhlaTuto druhou truhlu si můžete zakoupit za 500 PHT. V truhle pak najdete různé množství kryptoměn, které lze ve hře vyhrát.

obchodV obchodě si můžete za své zlato zakoupit celou řadu předmětů, například speciální truhly.

truhly

směrovka, kryptoTato směrovka vás dovede k dalším důležitým symbolům:

lopata, truhla, rubín

lopataPokud kliknete na symbol lopaty, můžete zvolit časového období, za které budete moci otevřít výherní truhlu s kryptoměnami. Na výběr máte ze tří možností – 8, 16 nebo 24 hodin.

rubínPod symbolem rubínu se ukrývají vaše sběratelské předměty. Nejvzácnější je poslední z předmětů – rubín. Pro vás je důležité to, že pokud se vám podaří shromáždit všechny předměty, kliknete na REDEEM a získáte 10 000 zlata, 5 000 XP a 1 000 PHT.

Přebytečné sběratelské předměty můžete i prodávat. Stačí kliknout na symbol a otevře se vám okno, kde vidíte cenu daného předmětu.

sběratelské předměty

truhlaPod symbolem truhly naleznete kryptoměny, které můžete ve hře získat. Je to v podstatě vaše peněženka, kam se vám všechny kryptoměny ukládají. A jejich paleta je opravdu bohatá:

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Phoneum (PHT), XRP (XRP), EOS (EOS), Stellar (XLM), TRON (TRX), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Token (BTCT), Electroneum (ETN), Turtlecoin (TRTL), Krosscoin (KSS), Natmin (NAT), RPIcoin (RPI), The Currency Analytics (TCAT), Aircoins (AIRx) a Cryptyk (CTK).

Každou kryptoměnu si můžete rozkliknout a naleznete zde její stručný popis, symbol, odkaz na webovou stránku, současný kurz, burzy (kde se s mincí obchoduje) a také možnost výběru kryptoměny do vlastní peněženky. Každá kryptoměna má stanovené minimální množství pro stažení do vlastní peněženky – u PHT je to např. 30 000, u BTC 0,0003, atd.

Závěr

Tak to je první z řady her od týmu Phoneum – Crypto Treasures. Mě osobně se hra líbí, protože jak jsem již psal, nebaví mě jen spustit miner a nic víc. Rád si občas zahraju a pokud jsem za to odměněn nějakou kryptoměnou, je to bonus navíc.

V příštím článku se podrobněji podíváme na další z her – Crypto Planet. Přeji vám příjemnou zábavu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Karel

Peckovně popsáno, milá oddechovka. Těším se na pokračování seriálu.

Reklama: