Okamžitý zákaz činnosti pro krypto firmu FxBitGlobe je tady – slibuje neskutečné zisky

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Oficiální oznámení Texaské státní rady pro cenné papíry ze dne 9. dubna uvádí, že tento regulační orgán vydal příkaz k okamžitému zastavení činnosti devizové a kryptoměnové platformy FxBitGlobe.

Na základě nařízení tato společnost, která se prezentuje jako investiční firma, údajně předkládala padělané vládní dokumenty, použila falešnou adresu a taktéž falešně prohlašovala, že je registrovaným obchodním makléřem. Dokument naznačuje, že FxBitGlobe nabízí mnoho investičních plánů. Ten nejvyšší je nastaven na 50 000 (a více) dolarů

Mohlo by vás zajímat: Ponzi schémata v kryptosvětě

A právě tento nejvyšší investiční plán slibuje obrovské denní zisky s týdenními výplatami. Zajímá vás, kolik vlastně investorům “vydělá”? Měsíční výnos je údajně až 70 procent. Vymysleli snad perpetuum mobile?

Na podzim komisař pro cenné papíry ze Severní Dakoty, Karen Tyler, oznámil, že agentura vydala proti třem společnostem příkaz k zastavení činnosti pro údajné nabízení neregistrovaných a podvodných cenných papírů ve formě ICO.

Závěr

Od této firmy tedy opravdu ruce pryč. Zisky, které investorům slibuje, jsou pravděpodobně jen mokrým snem všech investorů…

Co číst dále?

Cena Bitcoinu nemá žádný význam, tvrdí ruský ekonom Ginko

Zdroj:
cointelegraph.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img