Odhalí se Satoshi Nakamoto zítra, během desátého výročí Bitcoinu?

1
satoshi
Zdroj: Pixabay.com

V neděli ve 20 hodin středoevropského času bude údajně zveřejněna na stránkách www.satoshiNRH.com identita legendárního tvůrce Bitcoinu, Satoshiho Nakamota. Budou prý zveřejněny tři části s nespornými důkazy. V dokumentu by měl být detailní popis jeho původu, vzdělání a profesionálního zázemí a také proč nepřesunul svých 980 000 BTC.

Důkazy

V „přesvědčivých důkazech“ bude mimo jiné zmíněno, jakou roli hráli cyphers a šifrování a jeho nadšení pro Chaldejskou numerologii při tvorbě Bitcoinu.

Vysvětlí také, proč si vybral datum 18. srpna nejen k registraci bitcoin.org v roce 2008, ale také k vydání první části ze série „Moje odhalení.“ V úterý bude zveřejněna poslední část celé série, která ponese název „Tabula Rasa“ – zde údajně odhalí svoji pravou identitu.

Kdo máte zájem, nezapomeňte, že odhalení bude vždy ve 20:00 a to v neděli, pondělí a závěrečný díl v úterý.

Je to podvod?

Každý teď asi přemýšlí, že co se vlastně ukáže. V minulosti po falešných tvrzeních Craiga Wrighta s naprosto falešným důkazem, který byl komunitou relativně rychle odhalen, existují pouze dva způsoby, jak bezpochyby dokázat, že se jedná o skutečného Satoshiho Nakomota.

Nejprve by musel podepsat kryptografickou zprávu pomocí původních klíčů, které použil Satoshi při vytváření Bitcoinu. Zadruhé by tento člověk byl schopný přesunout mince z původních peněženek. Pokud by dokázal tyto dvě věci, tak nikdo nemůže pochybovat o pravosti identity.

Varování!

Je možné, že se jedná o podvod. Web je velmi jednoduchý s odpočítáváním času a polem pro zadání vaší e-mailové adresy. Pokud si přejete zadat na stránku svoji e-mailovou adresu, je doporučeno používat VPN s ideálně vytvořenou e-mailovou adresou určenou pouze pro tento účel!

Závěr

Věříte, že by po deseti letech anonymity šel Satoshi Nakamoto s kůží na trh? Zajímavostí je, že poslední dvě „odhalení“ budou zveřejněna současně na webech satoshiNRH.com a ivymclemore.com. Kdo, nebo co je ten druhý? Ivy McLemore & Associates (IM&A) je agentura pro digitální marketing a PR, která se specializuje na správu investic a kryptoměn. Zkuste si odpovědět sami, jak moc se odhalení „Satoshiho“ blíží pravdě…

Co číst dál?

Spuštění Bakktu na dosah – platforma chce přidat také altcoiny!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře