Na Amazonu nyní zaplatíte Bitcoinem pomocí Lightning Network!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Online kryptoměnová platforma byla zastavena vrchním soudem • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Češi letos koupili kryptoměny za téměř 2 miliardy • Tether dosáhl tržní kapitalizace 10 miliard USD • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Dnešek zatím...

Vlastníci Bitcoinu mají znovu důvod k radosti. Nejnověji lze využívat Ligtning Network pro nakupování v e-shopech, jakým je například i Amazon.

Moon, startup v oblasti správy plateb v kryptoměnách, oznámil novinku. Spouští rozšíření webového prohlížeče, které umožňuje nakupujícím v elektronickém obchodě používat své Bitcoin Lightning Network peněženky na nákupy na stránkách, jako například Amazon.

CEO Moonu, Ken Kruger, prohlásil:

„[Rozšíření] zobrazí QR kód a bude mít lightening fakturu, kterou můžete také zkopírovat a přilepit, pokud z nějakého důvodu nelze použít QR kód, a budete moci zaplatit svou oblíbenou lightning peněženkou.“

Pro nákup je nutná směna kryptoměny na fiat měnu. Kruger však odmítl specifikovat, které finanční instituce pomáhají konvertovat Bitcoin na fiat měny. Obchodníci na Amazonu však již dostávají za své výrobky tradiční fiat měny. Kruger prohlásil, že do roku 2020 by měla funkce Lightening fungovat téměř na všech stránkách elektronických obchodů bez ohledu na to, zda by tato platforma přímo přijímala Bitcoin.

Moon spravuje i platební kanály a nabízí jednoduché rozhraní na zasílání plateb:

„Jsme integrováni s Visou a s Mastercard a snižujeme poplatky za směnění měny, které obchodníci platí vždy, když dostanou transakci kreditní kartou.“

Moon má v plánu spolupracovat s jinými lightning společnostmi. Mimo jiné se systém bude učit i z chování svých uživatelů.

Podle nejnovějších informací je funkce Lightning Network stále zkoumána obchodem Chrome. Moon tvrdí, že má být spuštěna už zítra.

O Moonu

Moon byl založen v New Yorku loni, kdy měl jen tři zaměstnance a investici 100 000 USD od Entrepreneurs Roundtable Accelerator. Generální ředitel Entrepreneurs Roundtable Accelerator, Murat Aktihanoglu, řekl, že Moon považuje za jeden z kryptopodniků s lukrativním potenciálem během příštích pěti let.

Zdroj:
coindesk.com
cointelegraph.com

Co číst dál?

[HOT NEWS] Binance DEX spuštěna, co teď s BNB a kdy půjde obchodovat?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsala Katarina B.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře