MetaMask umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny pomocí bankovních převodů

5
(1)

Společnost MetaMask přidala do své oblíbené peněženky další žádanou funkci. Uživatelé ve Spojených státech budou nyní moci nakupovat virtuální měny prostřednictvím svých bankovních účtů. To bylo umožněno díky nedávné integraci mezi MetaMask a ACH.

MetaMask tak i nadále poskytuje unikátní řešení uživatelům, kteří chtějí mít přístup k digitálním měnám.

MetaMask podporuje nákupy z bankovních účtů v USA

Uživatelé MetaMasku ve Spojených státech budou mít nyní možnost získat přístup k nákupům kryptoměn prostřednictvím svých peněženek s využitím bankovních účtů. Sardine, platforma, která nabízí ACH řešení, potvrdila, že se nejedná o žádné fámy a zveřejnila tweet, ve kterém potvrdila, že uživatelům MetaMasku nyní umožňuje rychlejší a bezpečnější platby.

Uživatelé v USA tak budou moci snadněji nakupovat své oblíbené virtuální měny, aniž by museli využít služeb centralizovaných kryptoměnových burz. Celý proces tak bude pro nováčky v kryptografickém průmyslu mnohem rychlejší a jednodušší.

Uživatelé si budou moci vybrat několik způsobů platby, například okamžitý bankovní převod. Tyto platby jsou okamžité a mají nejvyšší limit pro nákup. Poté si zájemci vyberou kryptoměnu ze seznamu dostupných tokenů v síti Ethereum. Před potvrzením částky a odesláním platby pak zadají své telefonní číslo. Prostředky se pak během několika sekund projeví na účtě MetaMask.

Snahy o co nejjednodušší vstup do kryptoměn přibývají

V posledních několika letech jsme mohli být často svědky, jak kryptoměnové burzy přidávaly podporu nejrůznějších platebních metod, aby uživatelé mohli nakupovat virtuální měny. Nicméně mnohem rychlejší a jednodušší se ukazuje nakupování virtuálních měn pomocí kryptopeněženek. Tyto peněženky umožňují držet virtuální měny, aniž by bylo nutné je ukládat do platforem třetích stran. Ty by tak měly mince v úschově.

Kryptoměnové peněženky jsou pro investory a držitele kryptoměn nejlepším způsobem, jak uchovávat a skladovat své digitální měny, zejména pro dlouhodobé držitele. Nejlepším způsobem je používat “cold” peněženky, jako jsou Trezor, ColdCard nebo Ledger. Pokud uvažujete o posledně jmenované peněženky a chcete nás podpořit, budeme rádi, pokud využijete tento odkaz.

Závěr

Medvědí trendy jsou pro společnosti a kryptoprojekty obvykle nejvhodnějším okamžikem k budování a nabízení nových řešení. Zejména pokud jsou jejich produkty zaměřené na vybudování mostů mezi fiat měnami a kryptoměnami. Během dalšího býčího období pak bude pro investory snazší získat přístup k digitálním měnám, aniž by se museli spoléhat na centralizované kryptoměnové burzy. Nutno ovšem férově doda, že řešení nabízené společností Sardine není zas tak soukromé, protože je nutné poskytnout informace o bankovním účtu, adresách peněženek a telefonní číslo.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img