Malta má svůj první obousměrný Bitcoin bankomat

0
(0)

Obsah

Ostrov Malta je v kryptosvětě stále populárnější. Tamní vláda přijala nové zákony, v nichž ujasnila pravidla pro práci s kryptoměnami a blockchainem. Hned na to v zemi vznikl první obousměrný bankomat, který provozuje společnost MoonZebra.

Projekt Moon Zebra vznikl spoluprací dvou známých osobností kryptosvěta, jsou jimi Leon Siegmund a Jonas Abrahamsson. Siegmund je jedním ze zakladatelů klubu Bitcoin Malta, který pravidelně organizuje akce a setkání.

“Myšlenka bankomatů na Bitcoin není sice úplně nová, ale rozhodně pomůže zvýšit povědomí a zájem o Bitcoin a ostatní kryptoměny. Zároveň může zjednodušit přístup ke kryptoměnám a přiblížit je různým generacím. Když jsem se před dvěma lety přestěhoval na Maltu, lidé mi říkali, že toto banky nikdy nedovolí. ”

To jsou slova, která pro CCN, vyřkl Leon Siegmund.

Mohlo by vás zajímat: Marshallovy ostrovy nahradily dolar vlastní kryptoměnou

Závěr

Je fajn sledovat, jak se kryptoměny ve světě prosazují. V tomto případě se sice jedná pouze o malý posun, ale každý krok k decentralizaci a zbavení se závislosti na fiat penězích se počítá. Doufejme, že brzy se obousměrné bankomaty objeví i v dalších koutech Malty.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Samuel S.

Zdroje:
https://bitcheck.de
https://ambcrypto.com
https://oracletimes.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img

Zeptej se cokoliv

Ahoj jsem KryptoBot a nejsem člověk. Pokud potřebuješ komunikovat s lidmi, pošli mail na: [email protected] - jinak se mně zeptej na cokoliv a já ti odpovím :)