Ledger Nano X již brzy na pultech obchodů – a datum?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Divoký víkend pro kryptotrhy • Winklevoss: Nemít BTC v 2020 bude horší než neinvestovat do Amazonu v 2000 • a další...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního víkendu v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se po týdnech stagnace...

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Po četných zpožděních je firma konečně připravena doručit svou dlouho očekávanou hardwarovou peněženku Ledger Nano X. Neměla to však jednoduché a dočkala se i propouštění.

Francouzský výrobce kryptopeněženek Ledger potvrdil, že první várku svých nejnovějších hardwarových peněženek Ledger Nano X (Genesis Edition) odešle 15. května. Za dalších pět dní by měl být odbaven i zbytek objednávek.

Pokud jde o dostupnost v obchodech, očekává se, že nový Ledger Nano X zaplní regály obchodů kolem 27. května.

Můžete si jej zakoupit ZDE na Alza.cz, kde bude dostupný kolem 30. května.

Mohlo by vás zajímat: Článek o představení Ledger Nano X na CES.

nano-x

Specifikace a funkce

Nano X má se svým předchůdcem mnoho podobností, co se vzhledu týče. Ovšem ubylo tlačítek, design je u novinky tedy zase o něco čistší.

Těšit se můžete také na novou baterii, kterou Nano S postrádal. Nano X tak již nemusí být zapojen do počítače. Obsahuje vlastní baterii, která uživatelům umožní bezdrátové používání.

Nano X také přichází s větším a kvalitnějším displejem, ale mnohem menšími rámečky.

Zařízení pojme až stovku kryptoměn, tedy asi více, než běžný smrtelník bude potřebovat. Dalším klíčovým prvkem je Bluetooth Low Energy (BLE).

Bluetooth tak umožní pohodlné propojení s mobilním telefonem. Propojení bude fungovat na Androidech a samozřejmě také na iOS. Podporovat má nejen stálice jako Bitcoin, Litecoin a další, údajně si bude rozumět až s 1100 různými kryptoměnami.

Může Nano X porazit úspěch svého předchůdce?

Zatímco Nano X vypadá jako mnohem praktičtější volba, populární Nano S je dlouhodobě spolehlivý a časem prověřený. Absence Bluetooth by se mohla pro některé stát výhodou. Jak to vidíte vy, které verzi se bude více dařit?

Co číst dále?

McAfee podává šéfovi Binance pomocnou ruku, ten ji přijímá

Zdroj: 
blokt.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře