Je šance na životní změnu realitou, nebo pouhým snem?

5
(3)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Všichni máme rádi úžasné příběhy velkých osobností. Úžasné je, že i vy sami můžete napsat ten svůj a věnovat ho třeba těm, kteří tu šanci nikdy nedostali. Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik lidí nemělo to štěstí, které máte teď vy? Nebylo jim to dopřáno, přestože by si taky zasloužili prožít tu mezi námi svůj život, udělat spoustu chyb a třeba si taky splnit nějaký ten sen. Schází vám odhodlání, nebo si snad myslíte, že vaše šance není reálná?

Když naše omezení neplatí

Noc je půlka dne. Je to čas, kdy většina lidí spí a s nimi spí i jejich svět. Jakoby na čas přestala platit všechna omezení, kterými jsme se obklopili, ve snaze vše řídit a ovládat. Mít vše pod kontrolou. Ve snech jsme volní a často děláme bláznivé a nemožné věci, ale ráno je zase vše ve starých kolejích a všichni dělají že nic. Zvykli jsme si vrátit se a dělat to, na co jsme zvyklí.

Někdy nás samotné přepadne myšlenka, že bychom snad mohli něco změnit. Udělat to, dokud máme čas, protože ten není neomezený. Proč jste vlastně tady? A co vás přivedlo k tomu, že právě čtete tento článek? Je to váš zájem o kryptoměny? A pokud tu tedy nejste jen náhodou, co pro vás kryptoměny znamenají? Věřím, že to může být šance na změnu a příležitost, účastnit se něčeho velkého.

Kryptoměny

Většina našich čtenářů věří, že právě kryptoměny mají velký potenciál ke změně, podobně jako kdysi internet. Mohou také změnit naše životy a rozhodně je možné, že již nyní řadě z vás změnily život.

Všichni máme rádi příběhy a jistě jsou mezi vámi tací, kterým už kryptoměny život změnily, nebo máte příběh, o který stojí za to se podělit.

Změna

Řekněme, že skutečně chcete něco změnit, ať už ve svém životě, na sobě, či ve svém okolí. Zkuste si udělat představu, jaký by měl být výsledek, třeba ve snu. Kdyby to skutečně bylo tak jednoduché a nebylo by možné neuspět, jakou realitu byste si vytvořili?

Realita

Obvykle se po takových úvahách řekne, „no jo, ale realita je taková a taková….” Jenže ve skutečnosti je každý za svou vlastní realitu zodpovědný. Převážnou většinu života žijeme v myšlenkách a to, jak myslíme, také ovlivňuje to, jak vidíme svět svět, ve kterém žijeme. Jen je občas těžké vystoupit ze svého stereotypu a něco skutečně změnit. Ale pravdou je, že dokud můžete snít, je možné všechno.

Svět

V tomto světě je snadné začít věřit tomu, že vše je již tak nějak dané. Už ve škole nás přece učili, že věci jsou prostě takové, jaké nám řekli že jsou a my s tím nic nenaděláme. Jenže pak jednou dostaneme rozum a zjistíme, že ve skutečnosti nevíme vůbec nic. V jednom článku jsme se věnovali mozku. I o našem mozku toho již spoustu víme, ale jak to vypadá, čím hlouběji do jeho tajů pronikáme, tím více tajemství nacházíme.

Šance

Jak tedy můžeme říct, že svět je „tak a tak” a tečka? Vy máte šanci změnit svět! Bez nadsázky. Každý, kdo tu dnes je, má šanci změnit sebe, své myšlení, svůj svět a když bude opravdu chtít, tak také svět ostatních lidí. Velikáni nás učí, že je možné měnit realitu. Skutečně to jde, ale obvykle je zapotřebí jistá dávka zdravé tvrdohlavosti a odhodlání.

Pokud jste dočetli tento článek až sem, tak vám pravděpodobně dává smysl. Nejspíš tedy patříte k těm, kteří na to opravdu mají. Máte možnosti a také svobodnou volbu, jakým způsobem je využijete. Je to na vás. Třeba až půjdete dnes spát, myslete na to, jaký svět si chcete nechat zdát. A kdo ví, třeba se do něj jednou probudíte.

Závěr

Všichni máme šanci něco změnit. Přinejmenším bych si přál, aby tomu tak bylo, byť si uvědomuju, že někdo tu šanci nedostal. Je mi líto, když pomyslím na to, kolik mladých lidí o svůj svět přišlo předčasně. Pomyslete na všechny války, bezpráví a beznaděj lidí, kteří neměli tu šanci, kterou máte teď vy. Jejich světla již vyhasla, ale vy tu šanci máte.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Prager

Čauky Kytko, medituješ či máš podobné koníčky? Hrozně by mě to zajímalo, když vidím takové články 🙂

Andrea

Dobře napsané 🙂

Robo

Super článek

EstefanesX

Pěkné zamyšlení 👍

Martas

Nádherný článek, to co se skutečně díky kryptoměnám ve světě děje, je nastavování nového finančního systému a s tím související přelévání bohatství.
Finanční systém se mění vždy jednou za několik desetiletí na základě krachujícího předchozího fin. systému. Aktuálně je zde systém tištění peněz centrálními bankami a zadlužování domácnosti. Díky gradující inflaci tento systém kolabuje a úspory lidí se rozplynou. Naopak kdo včas naskočí na dráhu kryptoměn, má skutečně šanci katapultovat svůj život, svůj svět na zcela jinou úroveň. I největší “kryptoměnoví odpůrci” si tuto skutečnost jednou uvědomí. Záleží však na tom, zda už nebude pozdě.

Lhts

A kdy bude pozdě ? Da se to nějak definovat ? 😀 A potom bude co? Ti lidé co přejdou později max. Přijdou o potencionalni zisk. My všichni uz dnes jsme (pokud jsme včas nenakoupili) v potencionalni ztrátě z nákupu akcii Tesly. 😀

E15

Tyhle sluníčkové hlášky o lepším světě v souvislosti s kryptem jsou fakt vtipné. OK, kryptoměny (především pak samozřejmě BTC) jsou přínos pro finanční systém. Nicméně co je pozitivního na tom, že nám tu vniká nové kasta vykuků, co u toho byly dříve než ostatní a neskutečně se na tom napakovali, to teda nevím. A dokážu si to přiznat, i když jedním z těch vykuků jsem vlastně taky (jen takový malý vykuk :-)).

Alespoň že ten Satoshi na to nesáhl!

Poslední editace 2 let před přes E15
spot_img