IOTA a její budoucnost? Vypadá to nadějně

0
(0)

Zprávy a souhrny

Mnozí z nás očekávali, že během tohoto víkendu postihne trh po raketovém růstu Bitcoinu korekce. Dobrou zprávou je, že trh se udržel nad hranicí 300 miliard dolarů. A ještě lepší zprávou je, že si Bitcoin udržel svou hodnotu nad 8000 dolary. Altcoiny se taktéž nacházejí převážně v zelených číslech. A jak bývá na kryptotrhu obvyklé, jeden altcoin vždy dominuje. A nyní to je IOTA.

Co je vlastně IOTA

Je to jedna z mála kryptoměn, která nemá svůj vlastní blockchain. Své transakce v síti potvrzuje prostřednictvím Tangle. Myšlenka Tangle je následující: transakce, která byla poslaná do sítě zařízením IoT se potvrdí až v okamžiku, kdy zařízení ověří a potvrdí dvě náhodné transakce, které byly vyslané do sítě již dříve. Každá transakce musí tedy uskutečnit potřebný počet ověření, aby ona samotná mohla být potvrzena. Celý proces proběhne téměř okamžitě.

Pro více informací doporučujeme náš článek zde na Kryptomagazinu

Nárůst ceny

IOTA dokázala během 24 hodin vyrůst o 18% a během týdne o 56% a stále se veze na nákupní vlně. IOTA se již několikrát dostala pod dolar a to byl opravdu výborný čas na nákup.

Největší objem obchodování zaznamenává Bitfinex a to až 33,85%. Za Bitfinexem následuje směnárna Binance s objemem 31%. Celkový objem uskutečněných obchodů stoupl během posledních 24 hodin z 61 milionů dolarů na 111 milionů dolarů. Momentálně se nachází na 9. místě celkového marketu s 4,5 miliardy dolarů. ATH (all time high) jsme mohli vidět 6. prosince 2017 a to 6,37 dolarů (43 000 satoshi).

Momentálně se market stále vzpamatovává z krvavých dní a v současnosti dosahuje 333 miliard dolarů. Abychom ale tento náznak opravdu mohli začít považovat za oživení trhu, musíme jít přes 355 miliard dolarů. Další altcoiny, které nyní zažívají silný růst v Asii, jsou Nem, Ontology a Siacoin.

Mohlo by vás zajímat 5 důvodů proč IOTA přitahuje pozornost vlád

Pozitivní události

IOTA má před sebou na tento měsíc ještě naplánován velký počet pozitivních událostí, které dokáží s cenou pohnout. Jde například o:

Huawei Conference – 18.4.2018

Fujitsu Conference – 23.4.2018

Zalistování na Cobinhood – 30.4.2018

Závěr

Během psaní tohoto článku se čísla stále mění ve prospěch těch, kteří nakoupili IOTU za skvělou výprodejovou cenu. Zatím ještě není pozdě na tuto vlnu naskočit a následující události ji posunou ještě o mnoho výš. Aktuálně se cena pohybuje kolem 1,63 dolarů, což je stále ještě málo na tak ambiciozní a úžasný projekt.

Kontakty

Oficiální web: https://iota.org/

Facebook: https://www.facebook.com/iotacoin/

Twitter: https://twitter.com/iotatoken

Reddit: https://www.reddit.com/r/Iota/

Fórum: https://forum.iota.org/

Telegram: https://telegram.me/iotatangle

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marcel Figura.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kytka

Iota navíc před chvílí zprovoznila nový web 🙂

Reklama: