[NÁVOD] Nejbezpečnější Siacoin Wallet

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Pokud už nechcete držet vaše Siacoiny na burze, ukážeme Vám, jak používat peněženku Sia Wallet. Sia-UI je oficiální aplikace pro Windows, macOS a Linux. Vyvinutá a udržovaná je vývojáři společnosti Sia. Jednoznačně můžeme říci, že je to nejbezpečnější peněženka pro vaše Siacoiny a její používání je velmi jednoduché.

Pozor: Přečtěte si před zasláním jakýchkoliv peněz celý článek! Pokud si nejste jistí, radši zkuste nejprve menší částku pro ověření. Neneseme žádnou zodpovědnost za chyby
a vzniklé škody. Nesete ji jen vy, buďte proto obezřetní.

Stahování pěněženky

Krok 1: Přejděte na stránku aplikace Sia (přesměrování zde). Na stránce vyberte svůj operační systém, po kliknutí na jeden ze třech systémů se spustí stahování.


Krok 2: Pokud je stahování dokončené, vytvoříte novou složku a rozbalíte stažený soubor do nové složky.

Krok 3: Dvoj-klikem otevřete soubor Sia-UI.exe


Nastavení peněženky

Krok 1: Po otevření souboru Sia-UI.exe se aplikace automaticky otevře. Následovně klikněte v levém panelu na tlačítko “Wallet”. V pravém horním rohu se zobrazí pruh postupu, který znázorňuje Sia-UI pokrok synchronizace vaší aplikace se zbytkem sítě.

Krok 2: Klikněte na “create a new wallet”

Krok 3: Právě jste vytvořili novou peněženku! Uložte si seed a heslo na bezpečné místo. Pokud zapomenete svoje heslo, nebudete mít přístup k peněžence. Dále zmáčkněte tlačítko “I have written these down in a safe place”.

Krok 4: Zadejte seed, který jste si uložili v kroku 3, a klikněte na tlačítko “Unlock”.

Po odemknutí peněženky bude probíhat skenování blockchainu.

V tomto okamžiku se pravděpodobně bude Sia-UI stále synchronizovat se zbytkem sítě. Nemůžete používat vaši peněženku, dokud se tento proces nedokončí, takže musíte počkat. První synchronizace může trvat hodiny anebo dny v závislosti na rychlosti disku a síťového připojení.


Získej svoji první adresu

Krok 1: Klikněte na tlačítko “Receive Siacoin”

Po kliknutí na tlačítko “Receive Siacoin” budete moct vidět svoji adresu Siacoin.

Sia vygeneruje novou adresu peněženky vždy, když kliknete na tlačítko “Receive Siacoin”. Stále budete dostávat platby odeslané na kteroukoliv z vašich předtím generovaných adres.


Podívejte se na úplný seznam adres vaší Sia peněženky

Krok 1:  Pokud chcete zobrazit úplný seznam adres peněženky, přejděte na tlačítko “Terminál”

Krok 2: Napište do okna “wallet addresses” a zmáčkněte “enter”.


Odesílání Siacoinů

Krok 1: Klikněte na tlačítko “Send Siacoin”

Krok 2: Teď stačí vyplnit hodnotu “Send Amount” s hodnotou, kterou chcete odeslat (v SC) a adresu “to address” s adresou pro místo, kam chcete poslat svoje finanční prostředky, a klikněte na tlačítko “send”.

Závěr

Jak jsme řekli na začátku tohoto návodu, je to nejbezpečnější peněženka Sia. Proto nezapomeňte uložit svoje hesla a užívat si novou peněženku. A do budoucna se podíváme
i na těžbu tohoto coinu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img