[HOT NEWS] Bakkt Bitcoin Futures byly odloženy na leden 2019!

0
(0)

O plánovaném spuštění kryptoměnové burzy Bakkt jsme vás v minulosti informovali. Tento projekt jsme nazvali lepší než ETF a stále si za tímto pojmenováním stojíme. Bakkt je totiž nejnovější projekt společnosti ICE (Intercontinental Exchange), která vlastní 23 finančních institucí po celém světě.

Burza Bakkt měla být spuštěna ještě v tomto roce – konkrétně 12. prosince. Bohužel, poslední zprávy naznačují, že kryptoměny tak brzy boost od Wall Street nedostanou. Podle nejnovějších informací se totiž dlouho očekávané Bakkt Bitcoin futures odkládají na 24. leden 2019.

Vyjádření od ICE také specifikuje důvody odkladu. Jedním z nich je fakt, že společnost potřebuje čas na získání co největšího počtu zákazníků ještě před spuštěním. Na tyto Bitcoin Futures čeká velmi mnoho lidí. Věříme, že o zájemce nebude nouze.

Proč je Bakkt tak skvělá zpráva pro celý krypto svět? Přečtěte si článek, ve kterém popisujeme všechny výhody tohoto projektu a dozvíte se víc:

Provozovatel Newyorské burzy spouští Bakkt – globální platformu k obchodování kryptoměn

Zdroj:
ccn.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Rob

Hodnotím-li momentální situaci na trhu s Bitcoinem, je to fakt smutný pohled. Což o to, že cena i hashrate jdou dolů (hashrate sklouznul skokově z 51,4 na 47,6EHps v posledních dnech). Ještě pořád nemám vážné obavy o bezpečnost BTC. Spíše mě děsí investoři. To, že dochází k výprodeji takto pod cenou znamená pouze jediné. Jednak trh je slabý a zamává s ním každé uprdnutí, ale hlavně je jen málo opravdových fanoušků technologie. Všechno jsou to vystrašení panikáři, kteří počítají jen peníze. BTC se jich tedy s úspěchem zbavuje, ale chce to příliv zapálených lidí. Jinak nic například proti tradingu – alespoň mají trhy volume a měny likviditu, takže je to užitečné. Ale jak může dnes někdo prodávat Bitcoin, to mi hlava nebere…

Petr

Ono je spíše zvláštní že všechny krypta padají stejnými procenty a stejně se i odraží. Navíc ten balík co odešel z krypta najednou v tak krátkém čase je také zvláštní. Ono mohly to být Hedge fondy které musí do konce roku prodat což znamen na začátku roku nové investice. Ale i tak mi to připadá že se tady velcí hráči dohodli a tahají uměle cenu dolů aby mohli nakoupit otázka kdy ta guma praskne a vystřelí nazpět. Nic méně í to že jedna měna btc táhne všechny dolů pořád i tak dlouho je k zamyšlení. Navíc načasování tak velkého propadu s dělenim btc cash je také podivné což jen dokazuje nějaký druh manipulace z druhé strany ideální čas k nakupování či redukci ceny . Ale je vidět že lanovka by mohla níže chybí mi velké špičate V či W. Faktem ale zůstává zda po tak brutálních propadech se důvěra v krypto udrží. Nemluvím o systému blockheim ale o titulech.

spot_img