[HODL] Nakupovat se má tehdy, když je hodnota nízko! – je čas vstoupit do dlouhodobých pozic?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosáhl nového cenového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hackeři z KuCoinu využívají UniSwap pro dump OCEAN a Synthetix, další DeFi mohou následovat • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin pokračoval v postupném zvyšování...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Na grafu BTC / USD se nám vykresluje obratová formace H&S, trh už několikrát odolal tlaku medvědů a Bitcoin se statečně drží nad technickou hladinou 6 000 $. Za poslední měsíce tento support otestoval hned několikrát a zdá se, že se kurz začíná otáčet.

Disclaimer / Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Za vaše investice a případné ztráty jste zodpovědní vy. Při obchodování doporučujeme vyhledat pomoc profesionálů. Pokud chcete dostávat denní aktualizace trhu a profesionální Technické analýzy, sledujte náš obchodní web Trading11.

Pokud nevěříte kryptoměnám, dále prosím nečtěte.

Kdyby bylo kdyby …

Jistě, ještě je brzy křičet hurá, ale mnoho indikátorů ukazuje na fakt, že kryptoměny jsou připraveny na další bull run. Během minulého roku jsme slyšeli obrovské množství nářků typu:

„Ach, kdybych jen nakoupil, když to ještě bylo dole“

Nuže, nyní jsou kryptoměny podle všeho dole. Jistě, mohou krátkodobě klesnout o dalších 20 – 30 %, ale z dlouhodobého hlediska se trh pomalu ale jistě vzpamatovává z letošního výplachu.

Máte koule na dlouhodobou investici?

To je otázka na každého, kdo čte Kryptomagazín. Věříte, že kryptoměny uspějí ve své misi a decentralizované peníze vyhrají nad těmi centralizovanými? Věříte, že decentralizované Turingovské kompletní stroje typu Ethereum, EOS nebo TRON nahradí obrovské servery, že přichází Internet of Value a že blockchain je budoucnost informatiky?

V tom případě byste měli začít uvažovat nad dlouhodobou investicí do kvalitních coinů. Jak na to? To jsem rozebral ve včerejším článku:

Jak zbohatnout investováním do kryptoměn

Zapomeňte na záruky, krypto je plné rizika!

A rovnou dodávám, že záruky nejsou žádné. Investice do kryptoměn jsou vysoce rizikové. Zde je však můj pohled na vývoj trhu během příštích dvanácti měsíců.

[NÁZOR] Kdy se Bitcoin dostane na nové ATH? – 20 000 $

Kdo chce vydělat a při dalším bull runu se zubit masám naskakujícím do trhu těsně pod jeho vrcholem, musí být trpělivý a převzít odpovědnost za své investice.

Tak co? Jste připraveni na vstup do dlouhodobé pozice, nebo to podle vás ještě bude padat? Vaše názory můžete napsat do komentářů pod článkem.

Šéfredaktor Kryptomagazínu – Samuel Slavkovský

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny bez poplatků

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře