Grayscale: Až šokující množství investorů vůbec netuší o Bitcoin halvingu!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Tato zpráva je téměř šokující. Jedna z nejpodstatnějších událostí, která se má odehrát již příští rok a která pravděpodobně pořádně ovlivní cenu Bitcoinu a kryptoměn, je zcela nedoceněná. Tedy minimálně tomu nasvědčuje průzkum investiční společnosti Grayscale. Za následek to tak může mít aktuální podhodnocení ceny Bitcoinu.

Investoři netuší téměř nic o halvingu

Společnost Grayscale Investment patří k lídrům mezi investičními společnostmi, které nabízejí možnost investovat do kryptoměn. Často tak dělají různé průzkumy, aby zjistili více o informovanosti svých klientů. A při posledním takovém průzkumu zůstali představitelé společnosti Grayscale poměrně šokováni.

Ukázalo se totiž, že velká většina jejich investorů nejenže netuší, kdy se halving Bitcoinu děje, ale ani nevědí, co to halving je a jaký vliv na cenu může mít. Předchozí dva halvingy přinesly opravdu pořádný rozruch (v dobrém) v kryptosvětě. Dá se proto očekávat, že tento halving nebude jiný.

Rok od halvingu cena dosahuje maxima

V polovině příštího roku má dojít k halvingu, který by opět mohl nastartovat parabolický růst ceny Bitcoinu. Minimálně tak tomu bylo v předchozích dvou případech. Zhruba rok po halvingu cena dosahovala svých maxim a v obou případech došlo k překonání dosavadních ATH.

Dne 20. května 2020 (předpokládaný třetí halving Bitcoinu) by tak opět pomalu, ale jistě mělo začít svítat na lepší časy. Samozřejmě, že cena nezačne růst ihned v den halvingu. Stejně nikdo neřekl, že cena půjde pouze nahoru. Avšak i když se podíváte na daný graf, tak vám musí být jasné, že rozdíl ceny před BTC halvingem a po něm je markantní. Samotná společnost Grayscale vidí v halvingu skvělou investiční příležitost.

„Pro investory, kteří plánují dlouhodobější investici a jsou ochotni trochu zariskovat, je čas halvingu ideální příležitost pro vstup do kryptosvěta. Platí to samozřejmě pro investory, kteří se snaží do Bitcoinu vstoupit v co nejideálnějším čase, bez ohledu na všechny ostatní okolnosti.“

Závěr

I přesto, že je halving extrémně podstatná událost (nejen z důvodu růstu ceny, ale i toho, co pro Bitcoin znamená), až šokující velké množství investorů o něm nic neví. Stejně se o této události hovoří poměrně málo. Je sice pravda, že máme ještě zhruba rok, než přijde k dělení odměny BTC, ovšem fakt, že investoři o ní vůbec netuší, je zarážející. I kvůli tomu se samotná společnost rozhodla mluvit o tomto tématu mnohem více. Rovněž má v plánu své investory i vzdělávat o tématu halvingu a poukázat tak na jeho důležitost v kryptoměnovém světě.

Co číst dál?

Kryptomagazín hledá nové redaktory a korektory – flexibilní práce z pohodlí domova

Zdroj:
ethereumworldnews.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře