Finále dnešního dne je zelené, altcoiny jsou při chuti, ale…

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Dnes odpoledne jsme mohli sledovat masivní růst Bitcoinu, který zapříčinil, že se celý marketcap zazelenal. Pojďme se podívat co se stalo.

V 16:30 začala nákupní horečka na ceně 3750 USD za BTC. O patnáct minut později jsme už byli za hranicí čtyř tisíc.

BTC-PUMPA-4000

Momentálně to nevypadá, že by růst zapříčinila nová informace nebo něco podobného. Prostě a jednoduše nejspíše někdo začal nakupovat a spustil tím vetší vlnu.

Altcoiny reagovaly pozitivně

V poslední době to vypadá, že altcoiny, které před nedávnem neskutečně vykrvácely, čekají na jakýkoliv pozitivní impulz ze strany BTC, aby mohly začít růst. Někdy jim stačí stabilita jindy malý popud, jako tomu bylo i dnes.

coinmarketcap-zelena-vanoce-2018

Je možné, že na grafu BTC se nám začíná rýsovat obratová formace, jak jsme psali dříve. Na nějaké závěry si ale ještě budeme muset počkat.

Závěr

Názory jsou nyní napříč internetem vcelku rozporuplné, jedna skupina tvrdí, že se musíme dostat s cenou pod 3000 USD, abychom se následně mohli odrazit. Druhá skupina se propadu pod tuto hranici bojí jako čert kříže.

Pokud Bitcoin klesne pod tuto křivku, měli by prodat i hodleři – Říká známý trader

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: