DeFi tokeny jsou nejvíce zasaženy výprodejem kryptotrhu

3.8
(4)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Nedávný pokles BTC z úrovně 12 000 USD do cenové oblasti 9 900 USD zanechal na všech kryptotrzích obrovskou propast. Krátký pohled na Coinmarketcap odhaluje, že Ethereum je opět pod rozhodující oblastí podpory na 365 USD a v době psaní tohoto článku se aktuálně obchoduje za cca 345 USD. Kromě toho XRP opět ztratil třetí místo, které získal Tether (USDT) s propastí více než 3 mld USD tržní kapitalizace, která obě aktiva odděluje. 

DeFi tokeny jsou nejvíce zasaženy výprodejem

Kromě velkých společností se tokeny DeFi zdají být nejvíce zasaženy probíhajícím výprodejem kryptoměn, počínaje ChainLink (LINK), kdy toto digitální aktivum ztratilo zónu podpory na 12 USD.

V případě populárního Yearn Finance se YFI za posledních 24 hodin obchoduje za 21 278 USD, což je pokles o 26 %. Je třeba poznamenat, že jeho aktuální hodnota je o 46 % nižší než jeho nedávná historicky nejvyšší hodnota 39 300 USD. Mezi další tokeny DeFi, vykazující dvouciferné ztráty, patří Synthetix (SNX), SushiSwap (SUSHI) a Just (JUST). Níže je snímek obrazovky, který zdůrazňuje obrovské ztráty, které DeFi tokeny zažily.

Zdroj: Coinmarketcap.com

Kryptoburzy nadále DeFi tokeny listují

Navzdory výprodeji kryptotrhu však populární burzy jako Binance a Poloniex neustále tokeny DeFi zalistovávají.

Pokud jde o Binance, burza od července vypsala následující tokeny DeFi: Yearn Finance (YFI), Wrapped BTC (WBTC), Balancer (BAL), Curve Finance (CRV), SushiSwap (SUSHI), DFI.Money (YFII) , Tellor (TRB), Dia (DIA), Rune (RUNE) a další.

Poloniex následoval podobnou cestu tím, že uvedl několik tokenů DeFi, jako jsou Pearl Finance (PEARL), AlphaLink (ANK), JackPool.finance (JFI), Carrot Finance (CRT), Salmon (SAL), Corn (CORN), tBridge Token (TAI), Unitrade (TRADE), Zap (ZAP) a další.

Závěr

Kontinuální seznam tokenů DeFi od společností Binance a Poloniex je důkazem, že toto odvětví teprve začíná. Ztráty na trhu mohou být pouze dočasné, i když obnovení DeFi tokenů může nějakou dobu trvat.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: