Cumberland Crypto OTC hlásí prudký nárůst obchodování s BTC – býci na vzestupu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin se vzpamatoval a je opět nad 50 000 USD • Jack Dorsey spustil NFT horečku • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrhy se během víkendu silně...

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.
[speaker]

Cumberland, pobočka společnosti DRW Holdings LLC se sídlem v Chicagu, oznámila prudký, náhlý nárůst velkoobjemových transakcí s Bitcoiny. Každá ze série třinácti objednávek v pondělí večer překročila 1,000 BTC (přibližně 4,9 milionu USD v té době).

Nucený prodej?

Podle vyjádření společnosti: „Poobchodní analýza pondělního večera odhalila řadu velkých nabídek (více než 1,000 BTC na objednávku) během 1 hodiny, které se jeví jako obchody mezi skutečnými kupujícími vs. nucenými odprodeji.“

Býčí trend na obzoru?

Kryptoměnové trhy tento týden zaregistrovaly první náznak otočení do býčího trendu v tomto roce a Bitcoin zaznamenal prudký vzestup v noci z 1. dubna na 2. dubna, kdy získal 14 procent za hodinu a poprvé se tak v roce 2019 dostal přes hranici 4,500 USD. Následně 3. dubna překonala kryptoměna hranici 5,000 dolarů.

V návaznosti na zprávu společnost Cumberland Global objasnila, že data představují „již provedené, ekonomicky závazné obchody“. V grafu si můžete všimnout tečkovaných čar, které představují okamžiky, kdy bylo zobchodováno více než 1,000 BTC během 1 vteřiny.

Společnost v souvislosti s nedávným vývojem prostřednictvím Twitteru uvedla na začátku tohoto týdne, že se Bitcoin „posunul o více než 10 % poprvé za 8 týdnů, a nyní budeme čekat na dosažení hranice 5,500 USD a dále pak na 5,800 USD…“.

Google vyhledávání „Bitcoinu“ roste

Údaje z Google Trends také naznačují, že vyhledávání slova „Bitcoin“ se v reakci na pozitivní vývoj téměř ztrojnásobilo. To by také naznačovalo, že se veřejnost začíná opět více zajímat.

Závěr

Budeme svědky otočení medvědího trhu a nárůstu ceny? Kam až mohou ceny kryptoměn růst dál?

Názor našeho šéfredaktora na tzv. Aprílovou pumpu si můžete přečíst v článku zde.

Hlasovat v anketě o tom, zda se už trh otočil, můžete zde.

A v komentářích můžete napsat, co si myslíte o současném růstu, udrží se?

Zdroj:
Cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře