[ANKETA] Myslíte si, že už skončil medvědí trh a otočil se trend?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Duben je zatím ke kryptoměnám velmi přívětivýBitcoin za poslední tři dny zvýšil svou cenu o 1000 $ a překonal tak rezistenci (4200–4500 $), která nás čtyři měsíce omezovala v pohybu. Dlouhodobá konsolidace těsně pod touto rezistencí a následný průnik směrem vzhůru naznačují, že medvědům došel dech a trhu se opět zmocňují býci. A ačkoliv ještě rozhodně nemáme vyhráno, situace vypadá vcelku pozitivně.

Názory odborníků na to, zda už skončil downtrend, se různí. Někteří říkají ano, jiní zase ne. Bitcoin však v posledních měsících nasbíral množství pozitivního fundamentu, který by nyní mohl hrát v náš prospěch. Ať už jde o Bitcoin Custody od Fidelity, Bakkt, snahu CBoE o vytvoření BTC ETF, nebo záplavu nových služeb od klasických kryptoměnových společností jako je CoinbaseBinance a další. Tyto zprávy Bitcoin ovlivňují hlavně z dlouhodobého hlediska.

Myslíte si, že Bitcoin nasbíral dostatek skutečného pozitivního fundamentu na to, aby započal nový uptrend?

Abychom měli všechny výsledky pěkně pohromadě, hlasovat můžete tady.

Bitcoin v 3700–4200 $ intervalu ukazoval svou sílu. Nikdo ho nechtěl prodávat za nižší ceny. Ani manipulace velkých hráčů nepomáhaly. Skok do 5xxx čísel byl tedy přirozený. Trh neustále hledá ekvilibrium mezi nakupujícími a prodávajícími. Toto ekvilibrium bylo 1. 4. narušené. Nejbližší týdny se ponesou ve znamení zvýšené volatility a Bitcoin si postupně najde nové.

Toto ekvilibrium existuje již dnes, ale zatím ho nikdo nezná. Pojďme ho najít spolu! Naše druhá otázka tedy zní:

Kde se nachází „skutečná“ cena Bitcoinu?

Abychom měli všechny výsledky pěkně pohromadě hlasovat můžete tady.

Obě ankety skončí v neděli 7. 4. 2019 o půlnoci.

Chcete si vyzkoušet placenou verzi Trading11? Dnes v 19:30 budete mít šanci!

[OFICIÁLNE] Vyhlasujeme Giveaway pre nových čitateľov – Vyskúšajte si plný prístup na Trading11

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lada

Myslim si, ze cely trh s BTC potažmo i s altcoiny řídí vecí hráči, kteří se vždy domluví nakoupí velke množství BTC i ostatnich alt.a cekaji az drobne “ rybky” se pridaji a dostatecne nakoupi. Po par dnech vyberou zisky – prodaji co nakoupili a cela situace se opakuje stale dokola. Takze nechapu jak nekdo stale mluvi o medvedech a bycích. Vzdyt jsou to stale ti stejni hraci. Velka ryba je totiz jak medved tak byk. ?

Salam

Výš jak funguje koncová cena kryptoměn ? Poptávka Nabídky což znamená pokud se rozhodne Velryba prodat 50 tisíc BTC a prodejem chce snížit cenu dump je to velký risk že prodělá protože dump může rázem proměnit v pump .Když první velryba prodá svých 50 tisíc BTC aby shodila cenu druhá BTC tak druhá Velryba kupuje od první Velryby těch 50 tisíc tak proč by to mělo jít dolů ? proč by to ta druhá Velryba od té první Velryby kupovala když ví že cena půjde dolů o ten kupec Velryba číslo dvě na té koupí prodělá desítky milionu dolarů proč by to kupovala ta druhá velryba od té první protože takhle trh nefunguje.Pokud se jedna Velryba rozhodne prodat svých 50 tisíc BTC aby dumpnul bitcoin na tisíc dolarů a prodá to v době větší poptávky po BTC tak od té Velryby co chtěla dumpnut BTC se rázem stává pump a koncová cena BTC prodeje se zapíše směrem nahoru tak že z původně plánovaného dumpu se stane neplánovaný pump a Velryba rázem jde do ztrát , co s toho plyne ? že i Velryby riskují své zisky a rázem můžou prodělat i vlastní trencle ..

Salam

To se stalo právě na Binance kde Velryba z binance prodala 2 X po 10 tisích BTC (4.2 v době kdy BTC vyletělo o tisíc dolarů) = 20 tisíc BTC při ceně 4 200 usd chtěl borec dumpnout BTC ale z dump se rázem proměnil v pump

pietro

A pokud se jedná o instituci, tak chlápek co to dumpnul dostal asi vyhazov nebo infarkt, spíše obojí.. 🙂

Reklama: