Coinbase vám umožní převést prostředky na PayPal

0
(0)

Obsah

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

V nedávno zveřejněném oznámení představila směnárna Coinbase propojení s platebním systémem PayPal.

Nyní mohou zákazníci ze Spojených států převést své prostředky na konto služby PayPal. Pro ostatní země bude toto řešení hotové údajně v roce 2019.

Společnosti Coinbase a PayPal spojily své síly již dříve, konkrétně v roce 2016 a podařilo se jim zprovoznit PayPal peněženku i platby kartami. Spolupráce byla ale po krátké době ukončena kvůli technickým problémům.

Díky tomuto kroku rozšiřuje Coinbase svou nabídku služeb. Ty se za poslední dobu rozvíjí rychlým tempem. Tento měsíc směnárna začala “zkoumat” možnost poskytnutí podpory dalším 31 kryptoměnám.

Již dříve v září  oznámila Coinbase práci na novém procesu, který údajně zrychlí zalistování digitálních aktiv. Tvůrci budou muset použít zvláštní formulář, který pak vyhodnotí interní tým směnárny.

Mohlo by vás zajímat: Arbitráž a zalistování kryptoměn – jak na nich zbohatnout?

Závěr

Coinbase neusíná na vavřínech a ani v těchto těžších časech nepanikaří. Je vidět, že pokud nemusí řešit nápor nováčků, je schopna rychle a efektivně uvádět na trh nové produkty a připravovat si půdu pro další run.

Zdroj:
Coinbase.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan Úradník

Jsem začátečník a rád bych se dozvěděl něco o PajPal. V telefonu mám nějakou ruletovou hru, kterou hraji delší dobu. Mám nahráno celkem hodně, ale nevím co s tím, nebo kam se mám přihlásit. Můžete mi nějak pomoci ??

spot_img