Coinbase se chystá odkoupit startup Earn

0
(0)

Ve světě kryptoměn určitě není o nové projekty nouze. Denně vycházejí nové aplikace nebo začínají různé ICO. Není proto žádným překvapením, že hned jak vyjde projekt s velkým potenciálem, strhne na sebe pozornost. Jedním z takových projektů je Earn.

Coinbase pravděpodobně odkoupí Earn.com

Podle zdrojů blízkých burze Coinbase se má největší a nejpopulárnější burza ve Spojených státech pokusit o odkoupení jednoho ze startupů – Earn.com. Nedávno se tento startup přejmenoval ze svého původního názvu 21.co. Tato společnost ze San Francisca od svých investorů vybrala v začátcích fungování až 225 milionů dolarů.

Cena, za kterou by měla Coinbase odkoupit Earn.com, je v těchto časech nejasná. Údajně se mluví o různých částkách. Tou nejmenší by měla být cena 30 milionů dolarů. Jiný zdroj nicméně tvrdí, že celková suma, která by měla zahrnovat kryptoměny, peníze a akcie, by se měla vyšplhat až na 120 milionů dolarů.

Nic ale zatím není jisté. Earn.com totiž koketuje nejen s burzou Coinbase. O tento startup má zájem údajně vícero velkých společností z kryptosvěta. I navzdory tomu, že Coinbase a Earn.com ještě oficiálně nic nepotvrdily, Coinbase nezahalí. V březnu totiž tato americká burza najala Emilie Choi. Ta má zkušenosti z LinkedIn, kde bylo její hlavní náplní práce právě dohadování spolupráce a kontaktů.

Zároveň se mluví i o budoucí spolupráci mezi CEO Earn.com Balaji Srinivasanem a Coinbase. Balaji Srinivasan by měl být jedním z nových členů týmu Coinbase potom, co by byl Earn odkoupený právě zmiňovanou burzou.

Závěr

Pokud dojde k dohodě mezi Coinbase a Earn.com, určitě vás o tom budeme informovat. Mohlo by se totiž jednat o jednu z největších akvizic v kryptosvětě. Ale než se tak stane, každá z těchto společností půjde svojí cestou.

Zdroj:
coindesk.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img