Coinbase potvrdila další akvizice

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Společnost Coinbase oznámila akvizici Earn.com, jednoho z nejlépe financovaných startupů v odvětví. Prohlášení vydané v pondělí potvrzuje předchozí zprávy z různých zdrojů, že společnost Coinbase a další potenciální kupci se nacházeli ve fázi rozhovorů o získání společnosti Earn.com, která byla dříve známá jako 21 Inc.

Společnost 21 Inc předtím provozovala těžbu Bitcoinu na bázi technologie Intel. Později v roce 2015 představila svou značku 21 Bitcoin Computer, zaměřenou na vývojáře. Společnost získala podporu ve výši 116 milionů dolarů od hlavních investorů ze Silicon Valley. Firma byla v říjnu minulého roku opět rebrandována na Earn.com.

Cena transakce není známá

Zatímco společnost Coinbase veřejně neoznámila podmínky transakce, zdroj, který se přímo zúčastnil jednání, uvedl, že celková částka v hotovosti, kryptoaktivech, akciích a výnosech, může přesáhnout 120 milionů dolarů.

Podle nové zprávy společnosti Recode byla dohoda Coinbase jen o něco vyšší než 100 milionů dolarů. V publikaci se uvádí i to, že někteří ze stávajících investorů Earn.com se zpočátku nabídce bránili.

Tip redakce: Přečtěte si náš článek Coinbase začne podporovat výběr forků Bitcoinu

Jako součást akvizice se Balaji Srinivasan, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Earn.com, stane hlavním technologickým ředitelem společnosti Coinbase. Tým z Earn.com bude integrován do struktur Coinbase a jejich stávající podnikání bude pokračovat.

Projekt bude pokračovat

“Earn má vytvořený placený e-mailový produkt, který je pravděpodobně jednou z nejranějších blockchainových aplikací pro dosažení smysluplné trakce. Byznys Earnu bude pokračovat, protože vypadá velmi slibně a má potenciál.”

Ve svém novém postavení pomůže Srinivasan vést vývoj platformy Coinbase a také získat nové talenty v oblasti kryptoměn.

Zprávy přicházejí jen několik dní po dalším akvizičním obchodě, který byl ohlášen minulý pátek, kdy Coinbase koupila mobilní Ethereum peněženku Cipher Browser.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Hološka.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img