Coinbase Custody již spravuje majetek v hodnotě 1.3 miliardy dolarů!

0
(0)

Po roce od spuštění své custody služby, Coinbase spravuje majetek finančních institucí v hodnotě 1.3 miliardy dolarů. Sam McIngvale, CEO Coinbase Custody, napsal na svém Twitteru, že se brzy dostanou na 2 mld. dolarů a nic je nezastaví v dalším růstu.

Přibližně rok nazpět jsme vás informovali o spuštění Coinbase Custody. Toto krátké období jim stačilo k přesvědčení více než 90 institucionálních klientů v USA a Evropě, kteří zde uložili přes miliardu dolarů.

Proč je to dobré i pro nás, drobné investory?

V první řadě tato služba pomůže přilákat obrovské instituce, které se dříve kryptoměnám vyhýbaly obloukem. Nejen z důvodu nejasné budoucnosti kryptoměn, ale i kvůli neustálým hrozbám, jako jsou hackerské útoky. Coinbase Custody nabízí jak ochranu vůči útokům, tak i pojištění všech vkladů. Jeho posláním je zpřístupnit investice do digitálních měn všem finančním institucím a hedgeovým fondům na světě.

V uplynulém roce bylo vytvořeno více než 100 hedgeových fondů výhradně za účelem obchodování s digitální měnou. Ještě větší počet tradičních institucionálních investorů se začíná dívat po obchodování s digitálními aktivy (včetně státních investičních fondů, tradičních zajišťovacích fondů a dalších).

Služba Coinbase Custody je určena pro všechny finanční účastníky, kteří si mohou dovolit investovat více jak 1 milion dolarů.

Závěr

Pokud se Coinbase Custody povede přesvědčit tyto fondy a další institucionální investory, že jejich investice budou bezpečně uložené, půjde o další úspěšný krok k celosvětovému rozšíření kryptoměn.

Co číst dál?

[Zprávy] Chainlink letí vzhůru • GlobalCoin od FB by mohl být historický milník • a další zprávy dne

Zdroj: ambcrypto.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img