Chatbot kryptoměny nejen nakoupí, ale i vás o nich něco naučí

0
(0)

Jak už bývá zvykem ve všech technologiích, pokud se objeví nějaká novinka, ihned se začlení do každého průmyslového odvětví. Jinak tomu nebylo ani v případě chatbotů. Ti zaznamenali výrazný nárust popularity během minulého roku, kdy jste se s chatboty mohli potkat takžka v každé oblasti, počínaje chatboty na počasí, vzdělávání, osobní finance a podobně. Stejnou vlnu zájmu zaznamenaly i kryptoměny a proto není žádným překvapením, že vznikl i chatbot pro kryptoměny.

Chatbot Ben

Ben je chatbot, který umožní téměř každému seznámit se se světem kryptoměn. K tomu přispívá i jednoduché a dobře zpracované uživatelské prostředí. Uživatelé se s pomocí Bena mohou v oblasti kryptoměn i vzdělávat.

Stejně tak jim tato platforma poskytuje i nejnovější informace z prostředí kryptoměn. Pochopitelně nemůžeme nezmínit jednu z největších a nejdůležitějších vlastností této platformy a to je možnost nákupu a prodeje Bitcoinu.

Výjimečnost Bena je však v něčem jiném. Narozdíl od burz a platforem jako jsou kupříkladu Binance nebo Coinbase, by měl Ben sloužit hlavně lidem, kteří o kryptoměnách nemají ani ponětí. Uživatelům stačí si pouze vytvořit účet, který je následně ověřen pomocí KYC (Know Your Customer).

Zákazníci budou moci nakupovat nejen Bitcoin. Prý již brzy mají být přidané i další měny, konkrétně se má jednat o Etherum, Ripple a Bitcoin Cash. Výhodou Bena může být i fakt, že tento startup si za poskytnuté služby bere poplatek pouze 1%. Za téměř bezstarostnou a bezobslužnou službu, kterou tento chatbot nabízí, jde téměř o zanedbatelnou částku.

Je Ben bezpečný?

Zajímá vás, kde jsou všechny tyto kryptoměny následně uložené? I na toto má Ben odpověď. Kryptoměny, které jsou nakoupeny pomocí Bena, jsou uložené v cloudu. Privátní klíče jsou však automaticky spárované se zařízením, které danou měnu koupilo.

Díky všemu, co jsme si řekli, se stává Ben jednou z nejjednodušších pomůcek pro nezkušené obchodníky a zájemce, kteří si chtějí koupit kryptoměny. S vývojem kryptoměn a technologií se bude dál vyvíjet i Ben. Měl by být schopen vám časem odpovědět i na složitější otázky.

Závěr

Ben by mohl být přínosem hlavně pro lidi, kteří do kryptoměn chtějí pouze investovat a postupně se o nich i něco dalšího dozvědět. Jestli je tato posloupnost správná by se ovšem dalo zpochybnit. Každý, kdo se totiž rozhodne do kryptoměn investovat, by měl vědět, do čeho přesně se chystá investovat, jaké zisky může očekávat, ale i míru rizika, které podstupuje. Pokud lidé budou pouze bezhlavě do kryptoměn investovat, je vysoce pravděpodobné, že toto chování může vyvolat bublinu, která dříve či později praskne. Proto je velmi důležité, aby se lidé do kryptoměn investující, snažili o nich i něco dozvědět a vzdělávat se.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Feder.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img