[Aktualizováno] CEO Binance – Burza povolí výběry v úterý

0
(0)

Zprávy a souhrny

UPDATE 13.5.2109: 

CEO Binance sdělil, že burza zpřístupní pozastavené služby (vklady/výběry) již zítra (úterý).

„Náš tým dělá pokroky a pracuje přes víkend. V uplynulých dnech jsme provedli významné opravy našeho systému. Přidali jsme mnoho bezpečnostních prvků. Podrobnosti o těchto změnách budeme sdílet později.

Naším cílem je plně obnovit vklady a výběry v úterý. Přesný čas zatím neznáme. Tento upgrade bude vyžadovat zastavení obchodování. Brzy vás budeme informovat.“

 

Po údajném hacku burzy Binance vedení společnosti přislíbilo zlepšit bezpečnostní opatření a nastavit procedury pro zamezení dalších podobných událostí v budoucnu. Jak jsme informovali v předešlých článcích, burza oznámila, že z jejich peněženek hackeři 7. května ukradli přibližně 7000 BTC. Následně burza zablokovala pro zákazníky výběry a vklady finančních prostředků.

Aktuálně, CEO burzy Binance obdržel na Twitteru uživatelskou otázku, kdy burza plánuje „odmrazit“ finanční transakce a znovu je umožnit. Chengpeng Zhao, známý také pod zkratkou CZ, reagoval na otázku v pozitivním duchu:

„Plánujeme odmrazení a znovupovolení transakcí na začátek následujícího týdne. Upřednostňujeme však bezpečnost, čímž se chci vyhnout tomu, abychom znovu ohrozili své zákazníky. Děkujeme za porozumění „.


V dalším příspěvku CZ také ujistil uživatele své burzy, že experti burzy pracují na jejím novém zabezpečení a rozmrazení výběrů a vkladů dnem i nocí a opravdu dělají vše pro co nejrychlejší ukončení uživatelských omezení.

Mohlo by vás zajímat: McAfee podává šéfovi Binance pomocnou ruku, ten ji přijímá

Aktuálně se ceny BTC šplhají na částku vyšší než 7000 dolarů, což ještě více posiluje netrpělivost zákazníků Binance, kteří obchodují právě prostřednictvím této burzy. Množství uživatelů sociální sítě Twitter tedy žádá CEO burzy, aby byly výběry a vklady co nejdříve obnoveny.

Aktuálně burza pracuje na zvýšení bezpečnosti, zejména v oblasti API, zabezpečení 2FA klíčů, bezpečnostních procedur při výběrech a ověřování identity uživatelů.

O tom, že pravda o hacku burzy Binance, může být mnohem složitější, jsme psali i zde.

Hack burzy Binance negativně ovlivnil i vývoj ceny Binance coinu, kteří okamžitě začal ztrácet na hodnotě, propad však aktuálně zastavila prudce stoupající cena BTC.


Co číst dále?

CEO burzy Binance k údajnému hacku – Lituje své dřívější vyjádření?

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Michal B.

Zdroj:
ambcrypto.com


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: