BitMEX ohlásil rekordní denní objem obchodů – volatilita je zpátky!

3
horror-bitcoin-kryptomagazin

Předešlý víkend přinesl prudké oživení na trzích a s tím množství novinek. Během víkendu jsme mohli být i svědky nového rekordu. O ten se postarala společnost BitMEX. Oznámila, že během víkendu zaznamenala rekordní objem obchodů během jednoho dne.

V průběhu víkendu jsme byli všichni svědky silného tlaku býků, kterým se podařilo dostat cenu Bitcoinu až na úroveň okolo 7 500 dolarů. Právě to přinutilo množství medvědích obchodníků kapitulovat a uzavřít své obchody. V souvislosti s tímto společnost BitMEX ohlásila rekordní objem obchodů, který překročil výšku neuvěřitelných 10 miliard dolarů. A to vše jen během jednoho dne!

O této události informovala prostřednictvím svého účtu na sociální síti Twitter The Crypto Republic.

K rekordu na Twitteru se vyjádřil i CEO BitMEXu Arthur Hayes, který potvrdil rekordní objemy obchodování a poukázal na vysokou volatilitu trhu, která přeje právě obchodníkům s kryptoměnami.

Rekord je o to speciálnější, že vznikl právě během víkendu, kdy obvykle objemy obchodování na trzích klesají.

V reakci na aktuální události někteří prominentní propagátoři krypta poukazují na to, že se aktuálně můžeme reálně nacházet na začátku bull marketu. Zároveň však mnozí z nich upozorňují, že Bitcoin spolu s dalšími altcoiny zažili prudký nárůst hodnoty, a proto je vhodné v nejbližších dnech a týdnech očekávat korekci. To však není důvod k obavám, protože korekce a větší dumpy jsou součástí trhu, a to i během býčího sentimentu na trhu. Právě tyto korekce jsou příležitostí k dokoupení kryptoměn ještě předtím, než začnou dále růst a přilákají na trh nové investory.

Jak upozorňuje BitMEX, při těchto objemech volatility je možné všechno. A proto obchodujte, ale buďte nadále opatrní.

Co číst dál?

[Aktualizováno] CEO Binance – Burza povolí výběry v úterý

Zdroj:
cryptonews.net

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Tomáš B.

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LukasPetrVienna Pinnda Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vienna Pinnda
Host
Vienna Pinnda

Ten kdo nebyl blbec a neposlouchal ty žvásty od takzvaných psoudtoraderu kteří si mlely ty své kecy od nenaraženém dně které je podle nich někde mezi 2 K až 1K od kterého jsem se měli teprve odrazit a tvrdili že je téměř jisté že půjdeme pod 2 K , tyhle hovna tvrdili od Listopadu 2018 do Dubna 2019 .Ten kdo nakupoval BTC od 3 200 do 4 K a neposlouchal ty sračky o dně pod 2 K může být dnes vysmátý protože je my více než jasné že většině Traderům i hodlerům co chtěli nakoupit levněji ujel vlak a proto… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Moje řeč. Naprosto souhlasím.

Lukas
Host
Lukas

Pinnda se trochu rozjel, ale neznamena to, ze se k 3000USD za BTC jeste nepodivame..