[Večerní souhrn článků] • Bitmain uzavřel partnerství s Merkle Standard o udržitelné těžbě • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitmain uzavřel partnerství s Merkle Standard o udržitelné těžbě

Výrobce těžebního hardwaru Bitmain uzavřel partnerství s ekologickou platformou pro těžbu kryptoměn Merkle Standard. Podle generálního ředitele partnerství s Bitmain katapultuje plán růstu na vybudování jedné z největších platforem pro udržitelnou těžbu kryptoměn v Severní Americe. [1]

Analýzy a trhy

11.02.22 Technická analýza BTC/USD – zase zamítnutí, co se děje?

Bitcoin (BTC) měl včera velmi turbulentní vývoj. Prvně jsme se už opětovně blížili ke klíčové hladině kolem 47 000 USD, ale vzápětí přišel malý, ale hodně rychlý výplach.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance utratila více než 200 milionů dolarů za podíl ve slavném časopisu Forbes

Největší kryptoměnová burza na světě (podle objemu obchodů), Binance, se rozhodla investovat do časopisu Forbes téměř neuvěřitelných 200 milionů dolarů. Co ji k tomuto kroku vedlo?

Cardano je připraveno k masivnímu vzestupu, ukazují nová data

Cardano (ADA) se v posledním měsíci obchodovalo v cenovém rozpětí 0,95 USD až 1,63 USD. Dnes se ADA obchoduje za 1,15 USD, což je pokles o 2,85 % za posledních 24h. Cena by však mohla být připravena na silnou korekci směrem nahoru.

Crypto.com se stává oficiálním partnerem Formule 1 v Miami

Kryptoměnová platforma Crypto.com se nezastavuje v kupování reklamních prostorů. Aktuálně se společnost stala oficiálním partnerem závodů Formule 1 při Velké ceně Miami. Závody startují 6. – 8. května.

Jak vstoupit do trhu na základě svíčkových formací

V předchozím článku jsme se věnovali konceptům, jak na grafu najít supporty a rezistence. Samozřejmě je možné na těchto cenových úrovních agresivně vstupovat do trhu, ale pokud jste spíše konzervativní obchodníci, tak jistě využijete informace z tohoto článku, kde si představíme nejznámější svíčkové formace.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: