Bitcoin nabízí cestu, jak uspět v současné ekonomické situaci

4.6
(10)

Zprávy a souhrny

Ekonom a americký televizní a filmový producent Max Keiser se na svém kanálu pustil do vysvětlování, že v ekonomické hře sice vyhrávají banky a vlády, ale je tu něco, co i obyčejným lidem nabízí šanci vyhrát také – Bitcoin.

Ve svém finančním a ekonomickém vysílání se Keizer pokusil divákům sdělit, že z nekrytých měn budou mít prospěch jen banky a vlády a občané nakonec v důsledku inflace o své peníze přijdou. Je tu ale řešení – Bitcoin.

Bitcoin jako skvělá alternativa

Pokud chtějí investoři „zvítězit“, vysvětlil Keizer, měli by se spíše zaměřit na komodity a zajištění proti fiat měnám. Jako skvělou alternativu nabízí digitální měny, jako je Bitcoin (BTC) a pak také drahé kovy, jako je zlato a stříbro.

„Pokud nejste zemí, která může vydělávat peníze tím, že znehodnocuje vaši měnu, získává provize od Wall Street, a která balí všechny tyto měny do dluhopisů se zápornou úrokovou sazbou, pak máte jen jednu možnost. Můžete se pokusit vyhrát díky kombinaci: zlato, stříbro a Bitcoin. Pokud nejste suverénním státem nebo významnou investiční bankou, nemůžete vyhrát sázkou na „jistoty“. Taková jsou pravidla dnešní hry.“

Internet změnil mnoho odvětví, Bitcoin také vyhraje

Vzhledem ke skutečnosti, jak dokázal internet naprosto zásadním způsobem změnit průmyslová odvětví po celém světě, není žádným velkým překvapením, že obhájci bitcoinů jsou ve svém přístupu k možnostem kryptoměn a jejich decentralizaci tak býčí a optimističtí.

Když se objevily e-maily a rychlé online zprávy, poštovní služby utrpěly ohromné ztráty a šok. Kamenné prodejny přišly o část tržeb, když si uživatelé uvědomili výhody online nakupování. A nyní mají podobnou příležitost a možnost zasadit těžkou ránu měnám centrálních bank také digitální měny.

Závěr

Bitcoin (jako decentralizovaná měna) funguje jako síť, která spojuje jednotlivce na úrovni peer-to-peer bez zásahu státu. A to je způsob, jakým BTC pomáhá bojovat s inflací a dalšími hospodářskými překážkami na globální i národní úrovni.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: