Binance uzavřela některé účty bez vysvětlení, o co jde?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Největší kryptoměnová směnára, Binance, zřejmě blokuje některé uživatelské účty bez předchozího varování a vysvětlení. Zdá se, že uživatelé jsou vybírání na základě zeměpisné polohy, protože většina stížností pochází z Rumunska, Srbska nebo Bosny a Hercegoviny.

Problém vyšel najevo, když se uživatelé Redditu dotazovali, co mají dělat. Odpověď společnosti Binance byla následující

“V souladu s našimi smluvními podmínkami již nemůžeme poskytovat služby na vaší IP adrese. Pokud si myslíte, že se jedná o chybu, proveďte ověření identity nebo odešlete žádost na podporu.”

Jeden z postižených lidí, obchodník ze Srbska, který je schován pod uživatelským jménem u/Sempiternalll, později napsal:

“Aktualizace: pro všechny zúčastněné. Právě jsem obdržel e-mail z podpory, který v podstatě hovořil o výběru prostředků “co nejdříve je to možné”.”

Mohlo by vás zajímat: Generální ředitel Binance: Institucionální účast je skvělá věc, kryptoměny čeká masivní růst

Kromě toho uživatel @mangefort ukazuje screenshot, který se jeví jako oficiální odpověď týmu Binance.

“Je pravda, že kvůli problémům s dodržováním předpisů není možné poskytovat služby některým zemím. Tyto země nemusí být nutně na seznamu sankcí OSN a OFAC. V této situaci bohužel nemůžeme poskytnout více informací.”

Podle zjištění existuje mnoho dalších obchodníků, kteří tvrdí, že pocházejí z takzvaných zemí třetího světa, a nemají přístup k službám společnosti Binance, i když oficiální webové stránky žádný seznam vyhrazených oblastí neobsahují.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img