Binance spustí obchodování krypto futures s pákou 20x

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Changpeng Zhao, CEO burzy Binance, sdělil, že společnost plánuje vydat obchodní platformu pro futures s počáteční podporou BTC / UTSDT a s pákovým efektem na úrovni 20 násobků.

Zhao učinil své oznámení dnes 2. července během hlavního projevu na summitu „Asia Blockchain Summit 2019“ v Taipei.

Podle reportéra Cointelegraphu zde Zhao – lépe známý pod svou přezdívkou „CZ“ – uvedl, že i když dosud neexistuje žádné přesné datum vydání nové obchodní platformy „Binance Futures“, testovací verze by měla vykouknout na svět již za několik málo týdnů.

Společnost také pokračuje v zavádění nových obchodních párů a funkcí pro svou obchodní platformu Binance DEX. V poslední době jsme si mohli všimnout přidání dvou nových obchodních párů.

Dne 21. června skupina Chicago Mercantile Exchange (CME), průkopníci v oblasti BTC futures, oznámila, že zájem o jejich Bitcoin Futures dosáhl historického maxima, kdy k datu 28. června kontrakty stouply na hodnotu 1,7 miliardy dolarů v nominální hodnotě.

V Zimbabwe se Bitcoin obchoduje za 76 000 USD

Zdroj: cointelegraph.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře