Binance očekává boom altcoinů – marketing, nebo realita?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Kryptoburza Binance věří, že dominance Bitcoinu brzy klesne pod 60 procent. Podle Binance Research, analytické části populární burzy, je vysoká bitcoinová dominance v prostředí kryptoměn jen krátkodobá a nebude trvat věčně.

„Buy the dip“

Zástupci burzy tvrdí, že investoři nyní vkládají své peníze do altcoinů, protože většina alternativních kryptoměn je v současné době na minimu.

Dominance Bitcoinu byla pod 60 procenty déle než 2 roky a zvýšila se pouze v posledních třech měsících. Náhlý růst BTC bez toho, že by trh s altcoiny také rostl, způsobil investorům do altcoinů hodně vrásek.

Je očekávaný boom altcoinů možný?

Mnoho odborníků se už na toto téma vyjádřilo, přičemž většina z nich souhlasila s tím, že trh s altcoiny se z těchto minimálních cen už nezotaví. Tento sentiment je podpořen skutečností, že většina z 20 nejlepších altcoinů zaznamenala v posledních měsících rekordní minima oproti Bitcoinu. Na vrcholu seznamu je XRP, který také utrpěl pokles, asi i proto, že Ripple Labs prodal značné množství kryptoměny.

Ačkoli mnoho kritiků nevěří, že bude možný nový rozmach altcoinů, nebrání to analytikům z Binance provádět předpovědi budoucího vývoje v opačném duchu. Vedení Binance aktivně propaguje nativní kryptoměnu společnosti – Binance Coin (BNB). A těžká práce se vyplatila, protože Binance Coin dokázal přinést zisk i oproti Bitcoinu.

Závěr

Očekávaný rozmach altcoinů, propagovaný kryptoburzou Binance, však může být marketingovou strategií k udržení podpory vlastní mince BNB a podpoře obchodování s altcoiny na burze. Nicméně altcoin season je něco, o čem se v kryptokomunitě nyní mluví velmi často a zdá se, že existují dva tábory. Ti, kteří si myslí, že altcoiny jsou už mrtvé a ti, kteří věří, že na altcoin season dříve nebo později dojde. Ke kterému táboru patříte vy a proč? Podělte se o váš názor v komentářích pod článkem.

Co číst dále?

Katalánsko a Sierra Leone plánují vývoj platformy pro identity postavené na blockchainu

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře