28.08.19 Technická analýza – Jsou altcoiny na dně? Kdy se konečně odrazí nahoru?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Altcoiny během léta zaznamenaly propady v průměru o 40-50%, počínaje největšími, až po ty menší kapitalizované. Pojďme se podívat, jak vypadají důležité support zóny na altcoin marketu.

Při pohledu na graf níže můžete vidět, že se momentálně nacházíme na support line velkého kanálu a zároveň i na vodorovné weekly support. Momentálně hodnoty na 72 mld. USD by mohly být vážným kandidátem na odražení směrem nahoru. V předchozím TA na BTC jsem psal o předpokládaném růstu na BTC. Důvody pro růst BTC by mohl být konec prázdnin a zároveň spuštění Bakkt v září 2019.

Miliardář Tim Draper: “Kryptoměny jsou větší příležitostí, než byl Internet”. Draper investoval do společností jako je Tesla, Skype, Baidu, SpaceX, Twitter, Coinbase, Robinhood, Ancestry.com , Twitch.tv, atd.

Při pohledu na graf níže, můžete zase vidět total market cap BTC. I na tomto grafu vidíme blízký weekly support na hodnotách 248 mld. USD. Support line leží ale na 222 mld. USD a tedy prostor tam ještě je. Můj osobní názor je ten, že se blížíme k rozhodující fázi toho, kam se celý trh nasměruje. Propadneme do bear marketu? Nebo budeme pokračovat v bull trendu?

Závěr

Stále platí to, co jsem psal už v předchozím TA na BTC před 5 dny: Silní hráči budou chtít nakupovat na úrovních support line (9 400 – 9 600 USD) nebo weekly supportu před tím, než skončí prázdniny a Bitcoin se i díky BAKKTU pohne nad 12 300 USD. Tito hráči tak využijí menší objemy, které s sebou přináší léto, k dokupování a přípravě před podzimem a před půlením odměn za těžbu BTC, které přijde v květnu 2020. Podobně byste měli smýšlet i vy, hrát hru proti velrybám se nevyplácí.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále?

5 uživatelsky nejpřívětivějších krypto směnáren a burz

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

nojo, 60000 po novem roce, myslim ze budete muset ubrat jednu nulu, no, na to jeste podelit dvema

spot_img