5 uživatelsky nejpřívětivějších krypto směnáren a burz

0
(0)

V prostoru kryptoměnového obchodování se nachází celá řada směnáren. Některé jsou oblíbené pro svoji likviditu, jiné pro přehledné uživatelské rozhraní. Vybrat tu správnou může stát obchodníka čas, nervy a v neposlední řadě i peníze, o které ho nepoctivá burza obere na skrytých poplatcích. Pro vaši snadnější orientaci představíme 5 prověřených směnáren, které považujeme za snadno osvojitelné.

Binance

Jedna z nejoblíbenějších kryptoměnových burz Binance, založená v roce 2017 známou postavou v oblastni kryptoměn Changpeng Zhao (CZ), si rozhodně své místo v pětici zaslouží. Prostředí burzy je přehledné a intuitivní. Nabízí velmi rozsáhlou škálu kryptoměnových párů a svojí likviditou se řadí mezi nejvýznamnější kryptoměnové burzy světa.

Binace má vlastní BNB token, do kterého můžete převádět drobné položky zbývající z obchodování při zaokruhlování. Aktuální cena BNB se pohybuje kolem 25 USD. Pro zkušenější tradery Binance začala nedávno nabízet obchodování vybraných parů s pákou.

Strom Gain

Storm gain je poměrně nová směnárna, jejíž předností je snadná a rychlá registrace přes e-mail, nevyžadující narozdíl od Binace KYC. Nabízí minimalistický přehledný design a pohodlnou mobilní aplikaci.

Na této nové směnárně můžete aktuálně směňovat páry:

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Dash (DASH)

Coinbase Pro

Coinbase Pro s původním označením Gdax je velmi populární burza společnosti Coinbase. Nabízí příjemné prostředí, ve kterém se každý rychle zorientuje a svou likviditou se řadí mezi špičku.

Jednoznačně největší výhodou Coinbase Pro je její spolehlivost. Nevýhodou však může být nepříliš bohaté grafické rozhraní pro pokročilejší technickou analýzu. Přesto se právem jedná o jednu z nejnavštěvovanějších směnáren.

Gemini

Tak jako Coinbase, se Gemini snaží co nejvíce zjednodušit nákup kryptoměn. Směnárna je vlastněna společností Winklevoss a nepokrytě přebírá prvky z Coinbase. Může se pochlubit stejně elegantním uživatelským rozhraním a má mobilní aplikaci usnadňující nákupy. Jestli hledáte alternativu k ikonické aplikaci Coinbase – stejně dobře a rychle se vám bude obchodovat na Gemini.

Pokud se tedy nacházíte v zemi, kde je podporována, je Gemini jedním z nejlepších způsobů nákupu kryptoměn.

KuCoin

Celý seznam uzavírá KuCoin, burza, kterou lze nejlépe shrnout jako “Binance Jr.” Obě burzy rozhodně sdílejí cítění uživatelského rozhraní, jež je velmi podobné, a mají podobné i množství obchodních párů. Také sdílí lásku Binance k přizpůsobování grafů – pro případ, kdy se opravdu chcete ponořit hluboko do technických ukazatelů.

I když použití různých peněženek pro obchodování a výběry / ​​vklady vás může zpočátku zmást, nemějte obavy – obchodování na KuCoinu se snadno dostanete na kloub.

Závěr

Výběr správné burzy je pro obchodníka zásadní. Je to prostředí ve kterém tráví velké množství času a tak je pohodlnost jeho užívání, přehlednost, spolehlivost i nabídka služeb klíčová součást úspěchu. Nežli se plně ponoříte do obchodování, udělejte si čas a vyberte tu správnou.

Co číst dále

„Nakamoto Shock“ může spustit masivní nárůst hodnoty Bitcoinu

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img