Binance přinese NFT Marketplace široké veřejnosti, kdy?

5
(3)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Binance spustí NFT Marketplace v červnu 2021, upřednostní nízké poplatky, lepší UX pro autory a vysokou likviditu.

Binance, přední světový poskytovatel blockchainového ekosystému a poskytovatel infrastruktury pro kryptoměny, dnes oznámil své plány na spuštění NFT Marketplace.

Obchodní platforma NFT, která má být uvedena na trh v červnu 2021, bude předním světovým trhem pro NFT, bude nabízet nejlepší prostředí pro vytváření a obchodování NFT, minimální poplatky, vysokou likviditu a vysoce hodnotné sběratelské předměty ve všech formách, jako je vizuální umění, hudba, hry, sport, metaverse atd.

binance-nft-marketplace

„Naším cílem je poskytnout největší obchodní platformu NFT na světě s těmi nejlepšími zkušenostmi s vytěžením, nákupem či směnou, a to s využitím nejrychlejších a nejlevnějších řešení poháněných infrastrukturou a komunitou blockchainu Binance,“ uvedla Helen Hai, vedoucí projektu Binance NFT.

Společnost Binance dnes spustila vstupní stránku pro Binance NFT, která umožňuje umělcům a tvůrcům zahájit spolupráci; mobilní verze Marketplace (iOS a Android) bude k dispozici později.

Binance NFT Marketplace bude sdílet stejný systém účtů jako Binance.com. Stávající uživatelé Binance budou mít přístup na NFT Marketplace a budou moci obchodovat se svými současnými účty Binance. Noví uživatelé se jednoduše budou muset zaregistrovat na Binance.com, aby mohli vytvářet díla nebo obchodovat na platformě Binance NFT.

TIP: Pokud stále nemáte účet na Binance, nachystejte si ho s předstihem, v NFT horečce se bude hodit. Přes tento registrační odkaz ušetříte 20% na poplatcích a to doživotně.

“Binance slouží milionům uživatelů po celém světě, z nichž mnozí nyní budou mít přístup k vzkvétajícímu segmentu NFT.” V souladu s naším závazkem k celosvětové svobodě peněz a budování inkluzivního ekosystému bude Binance NFT Marketplace také podporovat menší tvůrce, poskytováním vysoké likvidity a velmi nízkých poplatků,” uvedl Changpeng CZ Zhao, generální ředitel společnosti Binance.

Binance NFT Marketplace se bude skládat ze dvou hlavních částí

Prémiový segment

Na prémiových eventech budou představena vybraná díla prostřednictvím špičkových výstav a globálních aukcí. Za prodeje na prémiových událostech si Binance účtuje 10% poplatek a 90 % výtěžku půjde tvůrcům jako zisk.

Marketplace

Na obchodním trhu může být každý uživatel tvůrcem a vytvářet své vlastní NFT. Uživatelé mohou také vložit své NFT na platformu Binance NFT za účelem prodeje nebo aukce. Binance bude účtovat 1 % jako poplatek za zpracování a tvůrci nebo vkladatelé budou průběžně získávat 1 % licenční odměnu.

Závěr redakce

Něco podobného jsme trochu díky sledováním reakci Changpenga Zhao očekávali, dnes to zde však máme černé na bílém. O to větší radost budou mít hodleři krypotměny BNB. Myslíme si, že spuštění bude opravdu významný moment. Stejně jako nedávné spuštění akciových titulů jako Coinbase či Tesla na Binance.

Zajímavé články o Binance Smart Chainu:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img