Binance Labs představuje první dávku blockchain projektů

0
(0)

Obsah

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Binance Labs, venture odnož největší krypto burzy, Binance, vydala svou první várku blockchain projektů díky “inkubátoru”.

Binance Labs je iniciativa, která má v počáteční fázi pomoci blockchain projektům prostřednictvím přímých investic a technické pomoci. Inkubační program Binance Labs byl spuštěn v srpnu letošního roku. 

Po testu, kterého se zúčastnilo více než 500 kandidátů, vybrala Binance Labs nakonec pouhých osm projektů, z nichž každý získal počáteční finanční prostředky ve výši 500 000 USD a dále přístup k potřebným zdrojům a mentorům. Během desetitýdenního programu předvedlo sedm projektů fungující produkty včetně registrovaných uživatelů. Tři z těchto týmů již mají zákazníky, kteří za produkt platí.

Mohlo by vás zajímat: Binance chystá obrovskou novinku – Binancechain bude sloužit milionům projektů

Mezi úspěšných osm projektů vybraných společností Binance Labs patří například: peněženka SafePal, projekt bezpečnosti internetu Nym a startup Deaux, který se snaží o předpovídání dění na trzích.

V červnové diskusi v duchu „Zeptej se na cokoli“ (AMA) na portálu Reddit, šéfka Binance Labs (Ella Zhang) řekla, že decentralizace je „základní hodnotou Bitcoinu a blockchainu.“ Dále dodala, že společnost zahájila řadu iniciativ v této oblasti.

Tip redakce: Generální ředitel Binance: Institucionální účast je skvělá věc, kryptoměny čeká masivní růst

Závěr

Poslední dobou můžeme sledovat, že kvalitní společnosti jako Binance, Coinbase apod. nepanikaří, ale díky relativně klidné atmosféře inovují co jen to jde a mohou se starat i o jiné věci, než je přeplněný web.

Zdroj:
forbes.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img