Binance Futures registrují nárůst za poslední měsíc o 388 procent

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Uvedení platformy Bakkt na trh vyvolalo velkou pozornost. O Bitcoin Futures a jeho významu se tak mluví poslední měsíc. Nemělo by se však zapomenout na burzu Binance, která představila vlastní futures 13. září tohoto roku.

Futures na vzestupu

Před nedávnem na svém blogu ředitel pro Binance Futures Aaron Gong diskutoval o výkonnosti svého futures trhu za poslední měsíc. Od začátku obchodování zaznamenal nárůst o 388 procent.

Trh futures na Maltě se může považovat za neuvěřitelně úspěšný poté, co na Binance v první den aktivního obchodování dosahoval objemu 19 253 BTC. Během následujícch 10 dnů se objem zvýšil na 74 647 BTC, což se dá považovat za rekordní číslo ve srovnání s ostatními burzami.

Aaron Gong dále uvádí, že trh Binance Futures získal 8. října letošního roku 4. místo z hlediska objemu BTC / USDT.  Objem přibližně dosahoval 16 000 BTC za hodinu téhož dne.

Úspěšný objem obchodování

Gong na svém blogu napsal, že futures pomohly různé faktory. Ředitel řekl, že dne 24. září, kdy Bitcoin spadl z 9800 na 7780 amerických dolarů, Binance Futures nereagovala žádnou formou znepokojení.

„Mnoho dalších futures platforem mělo ten den přetížení nebo úplné výpadky. My jsme žádné problémy ani zpoždění jakéhokoli druhu neměli.“

Dále uvedl, že index likvidity a snadný přístup na spotový trh spojený s nejnižšími poplatky na trhu přizval mnoho uřivatelů. Binance Futures zavedla jednoduchý postup převodu, což jej učinilo na trhu vysoce efektivním.

Závěr

Futures představují nový druh obchodování s Bitcoiny. Sazba poplatků příjemce se pohybuje okolo 0,01 procenta, což znamená, že přiláka stále více a více klientů. Odměny tak mohou být několikanásobně vyšší.

Co číst dále

Nízké poplatky během BTC a ETH pohybů velryb

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: