Binance CEO: „Pokračujte s těmito pi*****ami a delistujeme Bitcoin SV!“

3
binance zhao

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao se dnes vyjádřil k nedávnému prohlášení samozvaného Satoshiho Nakamota – Craigha Wrighta. Craig oznámil, že se chce soudit se známou kryptopostavičkou Hodlonautem kvůli „poškozování dobrého jména“ a za jakékoliv informace, které by pomohly odhalit jeho skutečnou identitu, slíbil odměnu 72 BSV tokenů (v této době cca 5000 $).

Hodlonaut zareagoval smazáním svého účtu na Twitteru.

Po tomto oznámení se hodnota Bitcoinu SV začala relativně rychle propadat. Za posledních sedm dní tato kryptoměna zaznamenala 13% propad, včera to bylo 20 %. K situaci se už stihly vyjádřit některé zajímavé osobnosti. Nejvíce nás zaujal tweet šéfa burzy Binance.

Návod k používání burzy Binance naleznete zde.

Ve volném překladu:

„Craig Wright není Satoshi.

Pokračujte s těmito p******ami a delistujeme Bitcoin SV!“

Bitcoin Magazine zase prohlásil:

„Útok na jednoho z nás je útok na všechny! #MySmeHodlonaut“

„Představte si, že jste Satoshi. Pod pseudonymem vytvoříte Bitcoin, dáte si maximální pozor, abyste neodhalili svou skutečnou identitu, následně zmizíte, abyste osvobodili Bitcoin od jeho stvořitele. 

A potom, o deset let později, začnete hrozit a soudit se s lidmi, kteří vám nevěří.“


Craig Wright chce od Hodlonauta mimo jiné omluvu. Jeho dopis Hodlonautovi napsaný britskou právní firmou vyžaduje, aby Hodlonaut prohlásil následující:

„Mýlil jsem se, když jsem prohlásil, že Craig Wright není skutečný Satoshi. Uznávám, že je Satoshi. Omlouvám se doktoru Wrightovi, už se to nebude opakovat.“

Životopis Craiga Wrighta naleznete v tomto článku.

Kdo je Hodlonaut?

Hodlonaut je relativně známá kryptoměnová osobnost na Twitteru. V roce 2019 vytvořil například úspěšnou Bitcoin Lightning Network štafetu, která slouží k propagaci této technologie. V průběhu tohoto roku si ji poslaly už stovky známých osobností a dostala se mimo jiné ke společnosti Fidelity, která spravuje více než osm bilionů dolarů (přesně tak – bilionů, ne miliard).

Co číst dál?

Bithumb se po hacku chlubí úspěšným externím auditem

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OndraRadek Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Radek
Host
Radek

Fidelity viz. wiki anglicky spravuje 2,46 trillion USD, cesky spravuje 2,46 bilionu USD -> hodnota je to stejne jen se u nas škaluje jinak.
tedy : 2 600 000 000 000 USD

Radek
Host
Radek

oprava:
2 460 000 000 000 USD

Ondra
Host
Ondra

Ty jsi ale blbec