10 nejlepších web pomocníků pro ICO

0
(0)

Zprávy a souhrny

Svět kryptoměn se vyvíjí opravdu zběsilým tempem. To se týká i jedné oblasti, která je s tímto světem pevně spjata. Jedná se o nabídky ICO (Initial Coin Offering – prvotní nabídka tokenů), kterých je opravdu hodně. Dokonce tolik, že běžný smrtelník se jen těžko v této záplavě dokáže orientovat. Dnes jsme se proto na tuto problematiku zaměřili a přinášíme výběr deseti nejlepších webů, kde lze nalézt ty nejkvalitnější informace včetně recenzí a hodnocení.

Icodrops.com: Umožňuje jednoduše sledovat nové a aktivní projekty. Projekty zde uvedené jsou vybírány opravdu pečlivě. Bohužel v současné době není těch opravdu kvalitních projektů tolik, jak tomu bývalo dříve. To se odráží i na počtu projektů na stránkách uvedených. Často se stává, že u projektů, které obdržely hodnocení “High Interest”, se strhne vlna až bláznivě vysokého zájmu a FOMO efektu. Pro ICO, která jsou ohodnocena High/Very High Interest, není většinou žádný problém úspěšně dokončit fázi předprodeje mincí.

Icogens.com: Rozhraní je hodně podobné předchozímu webu. Navíc jsou ještě přidány další kategorie a sociální kanály. Je tu velmi vysoká selekce ICO a na stránky se dostanou jen ty opravdu dobré. Kvalita jejich hodnocení je skutečně působivá. Do celkového ratingu se přidává nová kategorie Termín, která znamená dobu trvání těchto ICO. Přidávání a aktualizace nových ICO na stránkách je velice rychlá. To usnadňuje investorům jejich rozhodování, do kterých ICO se vyplatí investovat.

Doporučujeme k přečtení: Přehledná mapa aktuálních regulací ICO a kryptoměn ve světě

Icobench.com: Tyto webové stránky se trochu odlišují. ICO projekty zde prezentované nepodléhají tak přísné kontrole a některá hodnocení odborníků jsou přinejmenším “velmi zvláštní a nepřesná”. Je také celkem těžké dosáhnout nápravy a změny skóre v případě, že došlo k nedorozumění.

Icotracker.net: Číslo udávající počet ICO projektů zde na stránce uvedených vypadá na první pohled poměrně slušně. Bohužel ne všechny informace o prodeji tokenů jsou včas aktualizovány. Konečné ohodnocení ICO také nemusí být vždy úplně přesné.

Trackico.io: Webové stránky, kde naleznete opravdu velkou spoustu různých projektů. Bohužel kvantita neodpovídá kvalitě a kromě těch kvalitních zde naleznete i ty horší. ICO s nejlepším hodnocením jsou v seznamech na předních místech, čím horší skóre, tím jsou v seznamu dále.

Icorating.com: Uživatelské rozhraní není zas tak úplně optimální. Projekty jsou seřazeny ve dvou tabulkách, a to podle položek “Investiční rating” a “Nejméně rizikové projekty”. Udělený rating závisí na riziku a hype, které kolem projektu panuje. Některé aktuální a atraktivní projekty zde chybí.

Tip redakce: 11letý chlapec spouští vlastní ICO

Coinschedule.com: Jasné a jednoznačné dělení dle různých kritérií. Na stránkách je velké množství projektů, ale opět některé bohužel na úkor kvality. Na rating, který ICO obdrží, se ne vždy dá stoprocentně spolehnout a někdy můžete být překvapeni.

Cryptorated.com: Snaží se poskytovat informace o nových a atraktivních projektech. Obsahuje grafy, analýzy a hodnocení jednotlivých ICO. Frekvence udělování ratingu je ale nepravidelná.

Icoreview.site: I tady se setkáte s absencí některých nových a atraktivních projektů. Na této stránce je provozováno i fórum hodně podobné Bitcointalku. Uživatelé ale nejsou příliš aktivní. Přidělený rating také nemusí být vždy adekvátní.

Icoholder.com: Tato stránka šetří investorům jejich čas. Ukazuje ICO včetně grafů, přiděleného hodnocení a informací o něm přehledně na jednom místě. Jelikož všemožných nových ICO je opravdu velké množství, tak se občas stane, že ne všechny jsou již ohodnoceny ratingem. Pokud už byl ale rating udělen, tak je celkem odpovídající. Na prvních místech jsou ICO s nejvyšším dosaženým skóre. Nikdo nechce být na posledních místech.

Mohlo by vás zajímat: Coinmarketcap a jeho 7 alternativ

Závěr

Jak už to tak bývá, každá webová stránka má své výhody, ale i nevýhody. Je na každém z nás, pro které stránky se rozhodne. Mí tři favoriti jsou Icodrops, Icogens a Icoholder. Před každou investicí – a v případě investic do ICO to platí dvakrát tolik – mějte ale na paměti, že ne vše musí vyjít a měli byste investovat pouze tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.

Naše nejnovější video:

YouTube video

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: