[ZPRÁVY] Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index • Binance Labs investuje do 3 nových blockchainových startupů

1
top 10 kryptoměn

Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index • Až 2 bilióny dolarů mohou vstoupit do světa kryptoměn prostřednictvím nového francouzského zákona • Binance Labs investuje do 3 nových blockchainových startupů • WikiLeaks obdrželo 20 000 dolarů v BTC již během prvních 24 hodin po zatčení Juliana Assangea • CZ se pořádně rozohnil – Binance možná brzy delistuje Bitcoin SV

Tom Lee upozorňuje na Bitcoin Misery Index

Jedna z nejznámějších osob v kryptoměnovém světě, Tom Lee, upozorňuje na svůj Bitcoin Misery Index. Spoluzakladatel společnosti Fundstrat Global Advisors, který je rovněž tou osobou, která stojí za vytvořením Bitcoin Misery Indexu, poukazuje zejména na fakt, že BMI se aktuálně nachází na nejvyšších hodnotách od roku 2016 (konkrétně od 13. 6. 2016, kdy měl BMI hodnotu 92). Dne 2. 4. 2019 se BMI téměř opět dostal nad hranici 90 bodů (konkrétně 89). Podle tohoto indexu je tak nejlepší čas prodat BTC. Nicméně Tom Lee se vyjádřil, že tento BMI signál je smíšeným indikátorem pro investory.

Více informací na toto téma se dozvíte v tomto článku: cointelegraph.com (v angličtině)

Až 2 bilióny dolarů mohou vstoupit do světa kryptoměn prostřednictvím nového francouzského zákona

Podle nejnovějších zpráv by měl nový pojišťovací zákon umožňovat občanům Francie investovat své peníze i do kryptoměn. Daný zákon měl být údajně schválen tento čtvrtek. Joel Giraud, jeden z předních politiků stojících za tímto zákonem se vyjádřil, že i přesto, že kryptoměny nejsou hlavním tématem tohoto zákona, pojistitelé budou moci nabízet investice do kryptoměn prostřednictvím speciálních fondů.

Více detailů o novém francouzském zákoně se dozvíte zde: trustnode.com (v angličtině)

Binance Labs investuje do 3 nových blockchainových startupů

Binance Labs, sesterská společnost největší kryptoměnové burzy Binance, se pomalu, ale jistě rozjíždí v plnění své mise. Tou má být podpora nově vznikajících projektů, které nemají dostatek financí, zkušeností nebo jim chybí lidé na zrealizování svých inovací, myšlenek a technologii. Právě tehdy má na scénu vstoupit Binance Labs, který má daným projektům podat pomocnou ruku. Po 15 000 dolarech obdržely 3 různé projekty. První z nich se zabývá vývojem peněženky pro Grin/Mimblewimble. Druhým je HOPR, což je projekt zabývající se soukromým protokolem a poslední projekt, Kitsune Wallet, vytváří speciální druh peněženky.

Více informací o daných projektech, jakož i vysvětlení těchto investic naleznete zde: coindesk.com (v angličtině)

WikiLeaks obdrželo 20 000 dolarů v BTC již během prvních 24 hodin po zatčení Juliana Assangea

Zpráva, která rezonuje nejen kryptosvětem, ale celým internetem, o zatčení Juliana Assange už obletěla celý svět. Jde totiž o lídra WikiLeaks, který měl být zatčen dne 11. 4. v ranních hodinách ve Velké Británii. Na Twitter účtu WikiLeaks se ihned objevila sbírka pro Juliana Assange, které okamžitě vyjádřilo podporu několik známých osobností (jako například Pamela Anderson). Možná i díky nim se podařilo během pouhých 24 hodin vysbírat 20 000 dolarů v BTC. Pro zajímavost je třeba dodat, že společnost WikiLeaks od počátku svého fungování již obdržela cca 4 000 BTC.

Více informací naleznete pod tímto odkazem: dailyhodl.com (v angličtině)

CZ se pořádně rozohnil – Binance možná brzy delistuje Bitcoin SV


A pak tu máme zprávu, která si určitě zaslouží hodně pozornosti, a proto ji znovu připomínáme i v dnešním přehledu zpráv. Šéf burzy Binance, Changpeng Zhao, se nedávno vyjádřil prostřednictvím svého Twitter účtu, že pokud bude Craig Wright i nadále pokračovat v tvrzeních, že je Satoshi Nakamoto, tak Binance brzy delistuje Bitcoin SV ze své nabídky.

Více informací se dozvíte zde: kryptomagazin.cz

Co číst dále?

Mezinárodní obchodní komora čítající 45 milionů podniků podpoří blockchain

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Marek F.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře