[Zprávy] Stále chybí 100 milionů dolarů z burzy QuadrigaCX • Ethereum má za sebou hardforky – jak dopadly?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Platební gigant Visa se připojuje ke stablecoinu USDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Aktivní bitcoinové adresy dosáhly v listopadu maxima • Libra od Facebooku se přejmenovala na Diem • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

Stále chybí 100 milionů dolarů z burzy QuadrigaCX • Ethereum má za sebou hardforky – jak dopadly? • Je Dow Jones v problémech? • Průzkum KPMG: Blockchain má možnost změnit technologický sektor •  Kryptomagazín nabízí jedinečnou pracovní příležitost

Stále chybí 100 milionů dolarů z burzy QuadrigaCX

O burze QuadrigaCX jsme toho napsali snad už dost. Není se ale čemu divit, vždyť ztráty, které tato burza zaznamenala po smrti jejího CEO, jsou obrovské. Podle nejnovějších zpráv má být zatím stále více než 100 milionů dolarů ztraceno. Je tomu tak z jednoho prostého důvodu. Jediný člověk, který měl přístup k privátním klíčům kryptoměn, které tato burza vlastnila, zemřel.

Více se dozvíte na tomto linku: coindesk.com(v angličtině)

Ethereum má za sebou hardforky – jak dopadly?

Kryptoměna Ethereum má za sebou pravděpodobně jeden z nejdůležitějších forků vůbec. Constantinople spolu s Petersburg proběhly dne 28. února a zatím se dá říci, že proběhly úspěšně. Dnes jsme vám už přinesli jeden článek na téma forků (můžete si ho přečíst zde).

Pokud byste měli zájem se dozvědět více o forcích, konkrétněji o Constantinople a Petersburg forku, tak pokračujte kliknutím na tento link: crypto-reporter.com (v angličtině)

Dow Jones v problémech?

Dnes tu máme i jednu novinku mimo svět kryptoměn. Nicméně dopad může mít určitě i na kryptoměny jako takové. Jde zejména o index Dow Jones a to, jakým směrem se aktuálně ubírá. Hned několik různých indicií totiž ukazuje, že Dow Jones může mít brzy pořádně velké problémy (a tedy ztratit na hodnotě). Ať už jde o obrovské množství společností, které zavírají své provozovny nebo o fakt, že index samotný je aktuálně nadhodnocený, tak tyto zprávy investory určitě nepotěší.

Pokud byste chtěli vědět více o tomto tématu, klikněte na: ccn.com (v angličtině)

Průzkum KPMG: Blockchain má možnost změnit technologický sektor

KPMG, jedna ze čtyř největších auditorských firem, zveřejnila výsledky jednoho opravdu velmi zajímavého průzkumu. Ten byl zaměřen na dopad blockchainu na technologický průmysl a odpovídalo v něm kolem 750 lídrů tohoto průmyslu. Podle výsledků si až 48 % z nich myslí, že blockchain bude mít obrovský dopad na tento sektor a může zcela změnit podobu byznysu v tomto odvětví. Zhruba 24 procent neví, co má od blockchainu očekávat a zbývajících 28 % si myslí, že blockchain není dostatečně dobrý na to, aby dokázal cokoli změnit.

Více o celém průzkumu na tomto linku: bitcoinist.com (v angličtině)

Kryptomagazín nabízí skvělou pracovní příležitost

Do našeho týmu hledáme nové redaktory. Pokud hledáte flexibilní part time / full time job, rádi píšete a vzděláváte se o kryptoměnách, tak neváhejte ani vteřinu. Kryptomagazín nabízí skvělé možnosti pro všechny. Pokud vás tato nabídka zajímá, klikněte na následující link, na kterém se dozvíte mnohem více informací.

Pracovní nabídka Kryptomagazínu: kryptomagazin.cz

Co číst dále?

Německo se inspirovalo Ruskem – blockchainová revoluce postupuje

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní přehled zpráv pro vás připravil Marek F.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře