[Zprávy] Litecoin na rekordech před halvingem • Po update Googlu zavírá server CCN.com

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Dnes pro vás máme spoustu novinek, vezmeme to stručněji: Litecoin na letošních rekordech před halvingem, Po update Googlu zavírá server CCN.com, další hlásí výrazné poklesy přístupů, Burza Bittrex následuje příkladu Poloniexu, a Coinbase přidává DAI jako první stablecoin ve svém vzdělávacím programu.

TIP: Kryptomagazín hledá nové redaktory!

Litecoin je na letošních rekordních cenách díky růstu před halvingem

Litecoin (LTC), kterému se připisuje zásluha na spuštění posledního býčího trhu, je opět na vzestupu. LTC prorazil hranici 125 USD, přičemž zbývá jen asi 55 dní, než dojde k dalšímu halvingu, půlení odměny pro těžaře. LTC se v úterý vyšplhal na 128,45 USD a přidala více než 10% denně. Toto aktivum opět „předehnalo“ Bitcoin Cash (BCH), a stalo se čtvrtou největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace. V současné době objem obchodů přesahuje ekvivalent 5 miliard USD za 24 hodin.

Podrobnější informace v našem článku na toto téma zde:

11.06.19 Technická analýza LTC/USD – FOMO způsobené blížícím se halvingem, cena je pod resistancí!

 

Po posledním Google update zavírá CCN.com

Jeden z top zahraničních kryptoserverů, CCN.com, po šesti letech včera ukončil svou činnost. Jako důvod uvedl poslední update od Googlu, kvůli kterému se server objevuje daleko méně ve výsledcích vyhledávání, tím i návštěvnost a příjmy z reklamy. CCN.com není jediný, leader v oboru, Coindesk.com, hlásí také poklesy, i když ne tak výrazné. S podobnými problémy se potýkají i další stránky, které se nezabývají kryptoměnami. Na oficiální vyjádření Googlu se zatím čeká.

Detailněji zde: CCN.com

Kryptoburza Bittrex následuje příkladu Poloniexu

Během příštích 10 dnů uzavře Bittrex 20 trhů pro americké zákazníky. Trhy budou převedeny na Bittrex International, aby byly zachovány další zdroje likvidity. Po tomto datu budou obchodníkům se sídlem v USA automaticky uzavřeny všechny objednávky. Obchodníci budou mít stále možnost vybrat si svá aktiva.

Další informace v AJ zde: Cryptovest.com

Coinbase přidává DAI

Kryptoburza Coinbase přidává DAI jako další stablecoin v rámci svého vzdělávacího programu Earn. Program Earn umožňuje uživatelům Coinbase přijímat kryptoměny výměnou za sledování videa a vyplňování kvízů o různých kryptoměnách. DAI se stává prvním stablecoinem, který byl přidán do Coinbase Earn, který zatím podporuje tyto kryptoměny:EOS, XLM, ZEC, BAT a ZRX.

Více informací v AJ tady: Coindesk.com

K tématu programu Earn si můžete přečíst více informací v našem článku níže:

Coinbase Earn rozdává BAT – učte se a vydělávejte tokeny zdarma!

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: