[ZPRÁVY] Cena Etherea by mohla do konce roku vzrůst na 2 500 USD – Další napodobení Twitter účtu známé osoby…

0
ethereum

Cena Etherea by mohla do konce roku vzrůst na 2 500 USD – Podvod s napodobením Twitter účtu CEO Telegramu Pavla Durova – Novozélandská banka s IBM vyvinula blockchainové řešení plateb – Warren Buffet kryptoměnám stále nevěří – Indická kryptoburza nabízí trading 23 kryptopárů bez poplatku – Poloniex zmrazí obchodování s Monerem a nebude podporovat fork – Binance bude investovat 15 mil. USD na Bermudách – Správce aktiv zkrachovalé Mt. Gox se nejspíš chystá k dalšímu velkému prodeji – Policie v Dubaji zatkla podezřelé z ozbrojené loupeže BTC v hodnotě 1,9 milionu USD

Zpráva dne

„Předpokládá se, že cena Etherea se v letošním roce výrazně zvýší a do konce roku 2018 by mohla dosáhnout až 2 500 USD. Další zvýšení by mohlo přijít v letech 2019 a 2020,“ uvedl Nigel Green, zakladatel a generální ředitel společnosti deVere Group v e-mailu společnosti MarketWatch. CCN.com (v EN)

Kryptoměny a ICO

Zakladatel a generální ředitel společnosti Telegram Pavel Durov 28. dubna oznámil na Twitteru, že v aplikaci pro zasílání zpráv dochází v oblasti Evropy k výpadkům. Durovův tweet upoutal pozornost podvodníků, kteří zkopírovali jeho Twitter účet a vydávajíc se za něj nabízeli uživatelům tokeny zdarma po přihlášení do jejich peněženek, jakožto „poděkování za podporu“. Cointelegraph.com (v EN)

Tip redakce: Jak poznat podvodnou kryptoměnu 

Byznys

Největší banka Nového Zélandu ANZ s technologickým partnerem IBM úspěšně vyvinula blockchainové řešení, které bude sloužit jako „jediný zdroj pravdy“ pro pojišťovny a makléře. CCN.com (v EN)

Warren Buffett nadále zůstává notoricky známým skeptikem v oblasti kryptoměn. Tvrdí, že ti, kteří se účastní kryptotrhu, ve skutečnosti neinvestují. Bitcoinist.com (v EN)

Mohlo by vás také zajímat: Rockefellerové se také rozhodli investovat do kryptoměn 

Burzy

Další kryptoburza v Indii zahájila obchodování s kryptoměnami. Společnost Koinex nabízí nyní 23 obchodních párů s nulovými poplatky. Začátkem tohoto týdne uvedla indická burza Zebpay obchodování s kryptoměnami, ale pouze s jedním obchodním párem. Bitcoin.com (v EN)

Burza Poloniex se rozhodla nepodpořit fork MoneroV. K tomuto hard forku dojde nejspíš v pondělí, ve výšce bloku 1 564 965. Poloniex na několik hodin zastaví všechny transakce s kryptoměnou Monero. TheMerkle.com (v EN)

 

Bermudský premiér a ministr financí David Burt podepsal memorandum o porozumění (MOU) se společností Binance Group, operátorem největší světové burzy výživy. Nadace Binance poskytuje až 10 milionů dolarů pro vysokoškolské vzdělání v Bermudách v oblasti rozvoje technologií blockchainu a dodržování předpisů. MOU také uvádí, že společnost Binance Labs bude investovat až 5 milionů dolarů do nových blockchainových společností založených na Bermudách. CCN.com (v EN)

Cryptoground, který sleduje Mt. Gox peněženky, oznámil, že 26. dubna bylo převedeno významné množství kryptoměn Bitcoin a Bitcoin Cash. Mati Greenspan, senior analytik společnosti eToro, uvedl, že na trhu existuje značná obava z pohybu mincí z Mt. Gox peněženky. Zprávy ukazují, že bylo přesunuto 16 000 BTC a 16 000 BCH. To činí přibližně 170 milionů USD v současných tržních cenách obou kryptoměn. Bitcoinist.com (v EN)

Psali jsme: Mt. Gox – bývalý CEO kryptoměnám nevěří

Policie v Dubaji zatkla deset členů gangu, kteří minulou středu údajně odcizili 7 milionů AED (1,9 milionu USD) při ozbrojené loupeži v oblasti Al Muraqqabat v Dubaji. Cointelegraph.com (v EN)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na